Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tennétek helyemben? Nem...

Mit tennétek helyemben? Nem szeretnék összeveszni a párommal.

Figyelt kérdés

Szóval, ma van a befizetési határideje az üdülési csekknek. 25 ezret kellene befizetni, valahogy össze tudnám ugyan kaparni, de fizetésig még van 1 hét, ráadásul erre a hétre már lenne kb 35 ezer ft-nyi befizetnivaló. Hozzátartozik, hogy van egy közel 300 ezer ft-os adósságunk is, amit jó lenne már tisztázni, részletekben. Tehát az a 25 ezer plusz kiadás most nagyon nem jól jön.


Én megmondtam páromnak, hogy szerintem ne fizessük be, mert jövő hónapban megint rághatjuk a küszöböt, ő ragaszkodik a befizetéshez, mert jövőre már nem kapnánk ilyen lehetőséget, én is megyek vissza dolgozni.


Az ő fizetése és az én gyesem + családi arra elég, hogy normális szinten éljünk (értsd: naponta tudunk 3* enni, nincsenek számlaelmaradásaink, csak az adósság), de ez a csekk befizetése szerintem most még ezt is veszélyeztetné.


Spórolni már ennél jobban, mint most, nem tudok.


Szerintetek befizessem és parázzak egész októberben, hogy mikor lesz váratlan kiadás, vagy ne fizessem be, tudjam le az adósság első törlesztőjének egy részét (15 e ft) és örüljek, hogy még maradt is egy kis dugipénzem a váratlan helyzetekre? (10 e ft)


2010. szept. 27. 06:40
1 2
 11/11 A kérdező kommentje:

Köszönöm a sok választ!


Való igaz, hogy nem sétagalopp az élet, nálunk is sokszor van úgy hogy amint van egy kis pénzem még hó végén, megbetegszik a gyerkőc és akkor el is ment a pénz.


Voltunk idén is nyaralni, belföldön, gyerekekkel, 4 napot, tehát nem lenne olyan nagy dolog, ha jövőre nem mennénk. 8 év alatt 5* voltunk nyaralni, igaz belföldön, magánszálláshelyen, de nagyon jó volt.


Januártól én is megyek dolgozni, kicsivel lejár a gyesem, vissza is vesz a munkáltatóm, tehát én ezt is pozitívumként nézem.....


Voltam ma a postán egyébként......nem fizettem be.

2010. szept. 27. 12:44
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!