Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Ütött már meg a...

Lányok/nők! Ütött már meg a párotok?

Figyelt kérdés
Hogy történt, és miért? Vagy esetleg van itt olyan, akit rendszeresen bántalmaznak?
2010. szept. 26. 02:36
1 2 3 4
 21/32 anonim ***** válasza:
100%

egyszer majdnem megtörtént, de leeresztette a kezét, mert nem akart bántani. PEDIG! megérdemeltem volna a pofont, mert jogtalanul vágtam hülyeségeket a fejéhez, és megbántottam :S de azt mondta soha nem ütne meg. pedig tényleg megérdemeltem volna. azóta vigyázok a szavaimmal, nem akarok okot adni rá (még ha soha nem is tenné meg, akkor se)

22/L

2010. szept. 26. 12:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/32 anonim ***** válasza:
35%
10:16: Bár nem értek egyet az erőszak semilyen formájával, az érvelésed igen hathatós... ha valaki nem képes nőként viselkedni, miért várja el, hogy úgy kezeljék?
2010. szept. 26. 12:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/32 anonim ***** válasza:
39%
szerintem is igaza van 10:16nak
2010. szept. 26. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/32 anonim ***** válasza:
100%

Én sose, de engem se.

A válaszoló nőknek meg annyit, hogy minek folyton szájkaratézni?

Írja mindenki, hogy eltörném kezét így, úgy, amúgy, aztán igazából, ha egyszer próbálna valaki egy agresszív embert megütni, aki ráadásul sokkal nagyobb, termetesebb nála, olyat kapna, hogy fel se tudna kelni...

Félreértés ne essék, mélységesen elítélek minden embert, aki a párján vezeti le a feszültséget, illetve a pofont probléma megoldó eszköznek véli, de minek játszani az amazónt?


29/F

2010. szept. 26. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/32 anonim ***** válasza:
89%

Igen kaptam pofont, úgy hogy a műkörme majdnem kicsapta a szemem, meg nyakleveseket mert szerinte más nőket bámultam vezetés közben :D Baromi megalázó :D:D

Véletlenül én is orbavágtam könyökkel de tényleg csak védekezőmozdulatnak indult, nem szándékosan amúgy sosem ütném meg! JA meg a műkörmét szoktam letörni véletlenül amikor próbálom elkapni a kezét de azt is nagyon megbánom!

2010. szept. 26. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/32 anonim ***** válasza:
64%

12:26


Hiszem és vallom, hogy minden emberrel, sőt minden lénnyel azon a nyelven kell beszélni, amit illető érteni képes. Azért előtte még megpróbálom emberre méretezett módon is, mint most is, példának okáért.

2010. szept. 26. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/32 anonim válasza:
100%

ma 11:42



...hogy Te mekkora arc vagy:D

2010. szept. 26. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/32 anonim ***** válasza:

Soha nem utott meg a ferjem,es remelem nem is fog,ha igen,en is tudok am utni jo nagyot,nem ijedek meg tole :D.7 eve vagyunk egyutt,3 eve hazasok,es boldogok :)

24/N

2010. szept. 26. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/32 anonim ***** válasza:

Igen, megütött, féltékenységből, de nem volt rá oka, ki is dobtam.

Akik meg azt írják, hogy vele ilyen sosem fordult elő, és biztos kiherélné a pasit..ugyanmár! ilyen helyzetbe lennél, gyorsan kiraknád (ha mernéd) és reménykednél benne, hogy soha többé nem keres. Ha meg visszaütnél, vagy kiheréléssel próbálkoznál kapnál még egy akkorát, hogy el is menne tőle a kedved!

2010. szept. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/32 anonim ***** válasza:
13:19 az erőszak soha, semmilyen esetben NEM megoldás...akkor sem, ha másképp nem bírja felfogni valaki a lényeget. ezzel az erővel az emberek minden másnap nekiesnének valakinek, aki nem úgy reagál rájuk, mint ahogyan azt elvárná tőlük. így pedig semmi értelme az egésznek... csak a saját tehetetlenségedet éled meg ilyen módon...ami pedig nem a másik hibája....
2010. szept. 26. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!