Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Ütött már meg a...

Lányok/nők! Ütött már meg a párotok?

Figyelt kérdés
Hogy történt, és miért? Vagy esetleg van itt olyan, akit rendszeresen bántalmaznak?
2010. szept. 26. 02:36
1 2 3 4
 11/32 anonim ***** válasza:
100%
én sose ütöttem meg még lányt. és nem is fogok. 17/f
2010. szept. 26. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/32 anonim ***** válasza:
79%

engem is ütött már meg,

ittak és sok volt az agyába meg veszekedtünk és mikor elakartam menni akkor megütött

17/L

2010. szept. 26. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/32 anonim ***** válasza:
74%
Nem ütött még meg, de ha megtörténne, letörném a kezét lábát, Sőt a családtagok is adnának neki.. + rendőrség. 22L
2010. szept. 26. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/32 anonim ***** válasza:
100%
Nem, még soha. 6 éve vagyunk együtt, sok mindent átéltünk együtt, de erre soha nem került sor. Pedig nem vagyok egyszerű eset, de a férjemnek birkatürelme van. Még veszekedni sem tudok vele (mert amikor mondom a magamét akkor is csak mosolyog és azt hajtogatja, hogy szeret), nemhogy tettlegességig fajuljon a dolog.
2010. szept. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/32 anonim ***** válasza:
71%

Férjem nem agresszív típus, én hamarabb kiosztok neki egy sallert:)

Egyszer ütött meg, de nem haragból vagy veszekedés hevében, hanem a saját érdekemben.

Hogy magyarázzam el, h ne legyen félreérthető?

Vannak ilyen "kijózanító" pofonok vagy mik, amikor az ember nagyon kiborul valamin és az visszazökkenti mielőtt a végletekig fajulna el a dolog.

Nem is pofonként értelmeztem, igaza volt.

Nagyon rémült voltam valami miatt, és már annyira erőt vett rajtam a hiszti meg minden, hogy folyamatosan spanoltam fel magam, nem tudtam már gondolkozni stb.Na akkor kaptam egyet és annyira meglepődtem, meg olyan váratlanul ért (ennek amúgy is ez a lényege), hogy egy pillanat alatt kijózanodtam, lenyugodtam és sikeresen véghezvittem amit kellett és amin előtte már annyira felhúztam magam, hogy az izgalomtól majdnem összeestem.


De gondolom te nem ilyen pofonra gondolsz.

Olyat még nem kaptam, mi annak a hívei vagyunk, hogy ha veszekedés van, ami ritka, és az egyikünk ordít akkor a másik csendben marad, így elkerülhető a vég nélküli balhé.

2010. szept. 26. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/32 anonim ***** válasza:
79%
Az exem egyszer probalt megutni. Reszeg volt en pedig nem tudtam, hogyan kell kezelni azt ha valaki olyan szinten el van azva, ahogy o volt....benyeltem a dugot es elmentem aludni. Masnap elmondtam neki mi tortent de elotte felhivtam a legjobb baratomat...soha tobbet reszegen sem mert kezet emelni ram - en meg tuladtam rajta idovel mert az alkoholt jobban szerette nallam.
2010. szept. 26. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/32 anonim ***** válasza:
55%

Én gátlás nélkül megütök nőt, férfit egyaránt, ha kiprovokálja.


Nő esetében ehhez az kell, hogy bántalmazzon, vagy a családomat szidja, kirívóan trágár módon. Ilyen esetben férfiként kezelem, és ütök, mert nem kényszeríthet arra, hogy a verbális agresszióját eltűrjem. ( már persze, ha nincsen lehetőség távozni)


Ha kicsi, gyenge, akkor gyengét ütök, ha viszont egy egy nagydarab tehén, akkor erősebbet.


De minden esetben figyelmeztetem előtte, hogy most még választhat, abbahagyja, vagy és viselkedik nő módjára, vagy áttérünk az én kommunikációs módszeremre.

2010. szept. 26. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/32 anonim ***** válasza:
86%

Nem. De én azért is elhagynám ha csak készülne rá, mondjuk fenyegetne, hogy mindjárt-mindjárt odaüt:-S

Amúgy szerintem egy nőnek sincs joga megütni a férfit, ugyanúgy ahogy fordítva se.

Ha a nő odaüt a férfi állítsa le, de ne üssön vissza!

2010. szept. 26. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/32 anonim ***** válasza:
89%
Igen,egyszer egy veszekedésnél már nagyon feszült volt a hangulat és beleorditottam a képébe hogy "akkor bäzd meg".erre akkora pofont kaptam h a fal adta a másikat.Bementem a konyhába és amikor utánam jött hogy bocsi teljes erőből arcon csaptam serpenyővel.Csoda hogy túlélte..:D Nem vagyok büszke magamra,de sugárba folyt a vér az orromból...
2010. szept. 26. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/32 anonim ***** válasza:
59%
10:16-os. te nyomorúságod. de azért azzal remélem tisztában vagy, hogy nem vagy Férfi. csak egy ostoba puha pö.cs.
2010. szept. 26. 12:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!