Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Lányok/nők! Ütött már meg a...

Lányok/nők! Ütött már meg a párotok?

Figyelt kérdés
Hogy történt, és miért? Vagy esetleg van itt olyan, akit rendszeresen bántalmaznak?
2010. szept. 26. 02:36
1 2 3 4
 1/32 anonim ***** válasza:
94%

Engem ütött egy, de beleállítottam a térdébe az ollót :/

Aztán otthagytam a francba.


A többi nem bántott :)

2010. szept. 26. 03:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/32 anonim ***** válasza:
82%

A párommal 4 éve vagyunk együtt.

kb fél éves kapcsolat után egyszer megütött amiben kicsit hibás volta, de akkor közötlem vele hogy ez volt az utolsó, ha csak egy picit is úgy látom hogy megütne akkor én megyek.


igaz hogy hülyéskedtem vele, és többször ráütöttem a fenekére. ö kérte hogy ne ütögesem. de mindig csak olyan pajkosan csináltam. aztán kijött a fürdöböl és meg a meztelen fenekére ütöttem, ö meg vissza kézböl a vállamra csapott egy óriásit.


na ekkor közöltem vele a fentieket.

2010. szept. 26. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/32 anonim ***** válasza:
93%
10 év alatt egyszer kaptam egy pofont, akkoriban a páromnak nagyon rosz természete volt. Tudom, hihetetlen, de neki sikerült megváltoznia, úgyhogy azóta az erőszak semmilyen formában nem fordult elő.
2010. szept. 26. 07:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/32 anonim ***** válasza:
0%
és nem hiszem h ez erőszak lenne ... ez kell a kapcsolat alakulásához
2010. szept. 26. 07:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/32 anonim ***** válasza:
100%

7,38-nak. Te állatot tartasz vagy barátnőt? Mi az hogy a "beidomitáshoz" kell a pofon? Ha nem tetszik a természete, akkor állj tovább és keress mást.

Én minden pasival előre tisztáztam, hogy ha kezet emel rám, akkor másnap szerszám nélkül ébred. Még csak meg sem kisérelte egy sem hogy megüssön. Nem ismerek olyan helyzetet, hogy - megérdemeltem, azért vert meg. Ilyen nincs! Az erőszak a legocsmányabb dolog a világon.

2010. szept. 26. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/32 anonim ***** válasza:
90%
soha. és egy olyan hímegyed, aki képes megütni egy nőt (főleg azt, akit állítólag még szeret is) NEM FÉRFI és a legkevésbé sem érdemli meg, hogy vele maradjon a nő!
2010. szept. 26. 08:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/32 anonim ***** válasza:
85%

Igen,mert drogfüggő volt,amiről én nem tudtam,kb 3 hete voltunk együtt.Nem tudott drogot szerezni és elborult az agya.Kaptam tőle rendesen.


17/L

2010. szept. 26. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/32 anonim ***** válasza:
85%
NEM!!! 18 eve egyutt vagyunk de meg soha ,igaz nem is turnem...az elso pofon utan elhagynam mert az elso utan jon a kovetkezo..ha szeret akkor miert bant?? en szeretem a gyerekeimet es nem utom oket...az olyan mintha magamat bantanam
2010. szept. 26. 08:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/32 anonim ***** válasza:
100%

08:02

Hímsoviniszta avgy és még hülye is. Nem fogom neked megmagyarázni, hogy miért, úgyse értenéd. De azért tudd, hogy rengeteg ember van a világon, aki ezért a hozzáállásodért a beledet kitaposná. Remélem össze is hoz majd a sors ilyenekkel.

2010. szept. 26. 08:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/32 anonim ***** válasza:
100%
örülök hogy az előttem szóló ilyen frappánsan fogalmazott és teljesen egyetértek vele...
2010. szept. 26. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!