Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan változtassak a családi...

Hogyan változtassak a családi helyzetemen?

Figyelt kérdés

Nem érzem magam felnőttnek, pedig 22 éves vagyok. Mindig a családban gyerek maradok (márcsak azért is mert a legfiatalabb gyerek vagyok). Azt nem értem miért nem lehet engem felnőttként kezelni. Főleg anyám nem. Hiába már dolgozok is egy rövid ideje, de nem tudom megértetni vele hogy ne szóljon már bele a dolgaimba. Pl. csak azért is bejár a szobámba mikor nem is mondom neki. Bejön rendet rakni, mert szerinte nincs rend aztán átrendezi a cuccaimat. Nem is igaz, én rendben tartom magamnak. Buliba is egyszer engedett el alig engedte meg. Mély gyökerekből erednek a problémák.

Úgy érzem rossz hatással van rám a dolog. Nem lesz jó nem fogok önálló felnőtté válni, ha így visszahúznak. Kimaradok élményekből nem tudom kiélni majd fiatal 20-as éveimet. Elköltöznék otthonról, de sajnos még nem tudok. Mit csináljak?



2022. szept. 18. 17:30
 1/5 anonim ***** válasza:
85%
Tegyél zárat a szobádra. Menj el bulizni ha nem enged el akkor is. Vidd haza gyakrabban a barátnőd
2022. szept. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
85%
Miért nem tudsz? Nem csak albérletek vannak, hanem koleszok, szállók is, ahol nem kell egy fél lakásnyi kauciót kifizetni. Vagy olyan munka, ahol szállást adnak, esetleg külföld. Az én szüleim is ilyenek, én nem bírtam volna ezt elviselni a szükségesnél tovább. Nem mindig volt jó együtt lakni egy csomó emberrel, de még mindig jobb, mint otthon.
2022. szept. 18. 17:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
100%
Állj ki magadért.
2022. szept. 18. 18:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
100%
Ha tanulsz, menj koliba, ha dolgozol, ne kérj tőle engedélyt, csak menj el bulizni, haverokkal találkozni stb.
2022. szept. 18. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Zárd az ajtót.
2022. szept. 18. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?

További kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!