Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van ötlet, hogy miért nem...

Van ötlet, hogy miért nem adja oda a kulcsot a főnökömnek?

Figyelt kérdés

Kijöttem külföldre dolgozni, már 5-6 hónapja itt vagyok körülbelül. Az a baj, hogy úgy jöttem el, hogy az irodakulcs nálam maradt.

Anyám le is fényképezte, megtalálta, megvannak a kulcsok.

Anyámmal próbáltam elintézni (nála van) hogy adja oda nekik, Budapesten lakik de nyilván a belvárosba nem hajlandó bemenni, hogy odaadja. A főnök felajánlotta, hogy elküldi az egyik asszisztenst érte, megadtam anyám számát nekik de folyton azt mondja, hogy ilyen olyan dolga akadt, orvosnál van, piacra megy, jövő héten ér csak rá. Ez megy egy hónapja.


Most viszont az a helyzet állt elő, hogy megbeszélték mára az időpontot a volt kollégámmal, a lány oda is ment, anyám meg azt mondja megint, hogy orvosnál van. A főnök meg azt mondja, hogy ha ezt ma nem tudják elintézni hivatalos útra terelik a dolgot.


Próbálom hívni de nem veszi fel a telefont, legutóbb azt mondta orvosnál van, felhívtam a család más tagjait (akik nem laknak ott) hogy ha elérik, vigyék már el tőle és adják oda a főnökömnek, de ők sem érik egyelőre el. Szerintem kizárt, hogy orvosnál van, valamiért szórakozik.

Nekem gyanús volt, hogy mindig a jövő hetet mondja a főnöknek, de nem gondoltam volna, hogy baj lesz belőle. Minden héten felhívom skype-on beszélek vele.


Mi lehet a célja? Szórakozik? Vagy azt akarja, hogy felejelntsen a főnök és haza kelljen utaznom, aztán a külföldön keresett pénzből majd fizetem neki a megnövekedett rezsiköltségeit? így is segítek, múltkor vásároltam neki egy új hűtőszekrényt.


Miért csinálja ezt? És mit csináljak? Ti mit tennétek?

Felhívtam kicsit eréjesebben még reggel, hogy ne játszadozzon velük és adja oda a kulcsot, de azóta nem veszi fel a telefont.

A tököm kivan már, hogy külföldön ezzel kell foglalkoznom, ráadásul hogy lehet ilyen szemétláda egy családtag és ilyen aljas alattomos módon, amellett, hogy hetente felhívtam és segítettem is neki az új hűtővel?


Biztos, hogy hazudik mert velem is megcsinálta már ezt, hogy azt mondta nincs otthon, aztán végül otthon volt, meg gyanús, hogy folyton otthon van de egy hónapja húzza.

Valaki segítsen, hogy mit csináljak, mert egyrészt ebből baj lesz, másrészt felrobbanok dühömben, hogy hogy lehet valaki ilyen szemét és miért csinálja ezt velem?


2022. szept. 14. 12:10
1 2 3 4 5 6 7 8
 71/71 anonim ***** válasza:
74%

Csak az jött le az írásodból higy gyűlölöm anyádat. Semmi más. És hog valami oknál fogva csodálkozol hogy furán viselkedik, erre a tizedik oldalon leírod hogy kicsit már demens, és öreg, beteg. Persze hogy még furábban viselkedik a megszokottnál. Ebben az esetben otthon se kellett volna hagyod a kulcsokat hanem bennthagynod a munkahelyeden vagy egy megbízható emberre rábízni.

Az arcod is nagyobb lett a távolsággal. Mintha kiváltság lenne hogy valaki repülőre ül. Elárulom hogy a fél ország rokonsagabol legalább egy külföldön dolgozik.

2022. szept. 15. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6 7 8

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!