Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állitsam helyre a lelkieg...

Hogy állitsam helyre a lelkiegyensúlyomat?

Figyelt kérdés

Borzasztó bizalmatlan vagyok a férjemmel szemben.Régi rossz tapasztalatok,mivel az exem többször megcsalt,valószínű ezt hoztam magammal.

Nem akarok ilyen lenni,de mindenben azt látom,hogy megcsal,vagy becsap.A legapróbb dolog is kiborít.Próbálom kontrollálni de nem sikerül.Már utálom magamat.Szeretnék,nyugodtan,boldogan élni,de saját magam vagyok az ellenségem ebben.

Segítenétek tanácsokkal? Hogy lehetne visszaállitani az önbizalmam?


2010. szept. 25. 14:49
1 2
 11/13 A kérdező kommentje:
Hm...ez sem hangzik rosszul.Örülök,hogy ennyi jó ötletet kaptam.:D
2010. szept. 25. 23:47
 12/13 anonim ***** válasza:
Még annyit a féltékenység a félelemből ered. Ne félj! Ő már nem az az ember aki megbántott és Téged már senki sem bánthat, mert nem adod a boldogságod. Nyugodj meg még nem ment el a hajó...nem is mehet el hisz a hajó Te magad vagy a férjed meg a kikötő. Ha gondolod írjál priviben szívesen segítek.
2010. szept. 25. 23:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Ezt nagyon szépen megfogalmaztad köszönöm.
2010. szept. 26. 00:03
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!