Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy állitsam helyre a lelkieg...

Hogy állitsam helyre a lelkiegyensúlyomat?

Figyelt kérdés

Borzasztó bizalmatlan vagyok a férjemmel szemben.Régi rossz tapasztalatok,mivel az exem többször megcsalt,valószínű ezt hoztam magammal.

Nem akarok ilyen lenni,de mindenben azt látom,hogy megcsal,vagy becsap.A legapróbb dolog is kiborít.Próbálom kontrollálni de nem sikerül.Már utálom magamat.Szeretnék,nyugodtan,boldogan élni,de saját magam vagyok az ellenségem ebben.

Segítenétek tanácsokkal? Hogy lehetne visszaállitani az önbizalmam?


2010. szept. 25. 14:49
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
próbáld ki a jógát és a meditációt. sokan bizalmatlanok ezekkel a módszerekkel szemben, de szerintem nagyon hatásosak, megnyugszol, és lelkileg feltöltődsz tőlük, kiegyensúlyozottá válsz.
2010. szept. 25. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
15:14-nek teljesen igaza van. Én tapasztalatból inkább a meditációt ajánlanám, meg a Reiki energiát. Ezek segítenek az elmét megnyugtatni, az érzelmeket kiegyensúlyozni, a gondolatokat megzabolázni. Arról nem is beszélve, hogy fizikai testre nézve is jótékonyak.
2010. szept. 25. 15:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:

A fenti kettő, hasznos tanácson túl azt ajánlom még szíves figyelmedbe, hogy próbálj meg úgy viszonyulni a jelenlegi párodhoz, hogy Ő nem egyenlő az exeddel, - ne az exed viselkedését, cselekedeteit, tetteit keresd, lásd a jelenlegi Párod viselkedése, cselekedetei , tettei mögött.

A régit nyilván azért "cserélted le", mert nem a várakozásaidnak, igényeidnek megfelelően viselkedett Veled, - akkor összehasonlítási etalonként sem tekinthetsz rá.

42/F

2010. szept. 25. 17:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a választ.

Utolsó igazad van megpróbálom,feledni a sérelmet és nem tovább hurcolni magamban.

Első kettő köszi a tippet már régebben is gondoltam a jógára.Itthon meg tudom tanulni egyedül,vagy valahol tanítják?

2010. szept. 25. 21:38
 5/13 anonim ***** válasza:
Pszichoterápia?
2010. szept. 25. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

Lehet,hogy érdemes lenne,kibeszélni is a dolgokat,átrágni.

Pszichológust is kipróbálok+ jóga.

Köszi

2010. szept. 25. 23:40
 7/13 anonim ***** válasza:
Rengeteg helyen tanítják...csak üsd be a keresőbe és válaszd ki a szimpatikus iskolát. Sok fajta jóga van lehet köztük szemezgetni. Jót is fog Neked most tenni a kimozdulás és a lelki tanösvény elajátítása. Nagyon sok szerencsét kívánok és jó eredményt!
2010. szept. 25. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a kedvességed:)

Nagyon rám fér a változtatás,mert ma már azt mondtam neki keressen mást,ne éljen ilyennel mint én:(

Elegem van magamból,nem akarom őt is kikésziteni,lépnem kell.

Köszönöm a tanácsot,kipróbálom,hátha lazább leszel:)

Felkeresek egy pszichológust is,muszáj.

2010. szept. 25. 23:45
 9/13 anonim ***** válasza:
Amennyiben a materiális gyógymódokhoz közelebb állsz akkor még a dráma órákat és önismereti kurzust ajánlok...na azok sokkal többet tudnak segíteni, mint egy néma csöndben ülő, unatkozó, pénzéhes pszichológus...de természetesen szíved joga. A lényeg, hogy megoldódjon a problémád!!!
2010. szept. 25. 23:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
*leszek
2010. szept. 25. 23:45
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!