Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volna kedved hozzábújni a...

Volna kedved hozzábújni a párodhoz, ha napi 4-5 sört meginna?

Figyelt kérdés

Minden egyes nap 4-5 sört megiszik (persze a legdrágább helyen, és hitelre), plusz napi 2 doboz cigit elszív.

Egyre szarabb az anyagi helyzetünk. Van egy 1 éves kisfiúnk!


Eddig nem volt ilyen, sokszor eljártunk valahová, foglalkozott velem. Mióta megszületett a gyerek, nem érdekeljük, dolgozik, alszik és sörözik, ebből áll a napja.

Soha nem segít semmiben, még annyit sem, hogy addig vigyáz a gyerekre míg hajat mosok, vagy elmosogatok.

De a meleg étel legyen az asztalon, legyen kitakarítva, és persze a lábamat is rakjam szét!


2010. szept. 25. 13:03
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyértelműen alkoholizmus! Ha nem akarsz egész életedben alkoholistával élni, mert ennél csak rosszabb lesz,akkor tedd tisztába a dolgokat, beszélgess el vele, győzd meg,hogy ez már nagy probléma.Ha nem hallat a szép szóra akkor csomagolj és menj.Ha vissza akar kapni,adj ultimátumot,hogy vagy ez a piálós cigizős életstílus,vagy te. Más megoldást én nem látok. Sajnos SOK olyan van a környezetemben akinek ezen keresztül kellett mennie(alkoholizmusba "menekülő" férj, sok cigi, nemtörődömség) és tényleg, ha nem lesz változás,akkor csak rosszabb lesz a 4 sörnél. És egy gyereknek sem kell így felnőnie, szerintem...rólad meg ne is beszéljünk.

Én megpróbálnék megtenni érte mindent, mert csak a férjem,de ha ellökne magától és nem lenne hajlandó belemenni a változásba(elvonó), akkor pakolnék.De én alapból nem hagynám idáig "fajulni"a dolgokat, de ez már más kérdés...

2010. szept. 25. 13:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 A kérdező kommentje:
Az a baj, hogy legfeljebb anyaotthonba tudnék menni! :(
2010. szept. 25. 13:27
 13/19 anonim ***** válasza:
100%

ma 13:20

Gondolom te is alkoholista vagy, ha szerinted ez még nem az...keress fel segítséget, hátha akkor sikerül magadnak is beismerned.

2010. szept. 25. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/19 anonim ***** válasza:

küldd el elvónóra, más megoldás nincs.Magától nem fog leszokni.

Ha nem akar menni, mondd, hogy elhagyod ha nem megy.

Ott majd rendbeteszik.

2010. szept. 25. 13:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
Ha visszaolvasod, amiket írtál, magad is látni fogod, hogy ez nem élet neked sem, és a gyerekednek sem. Ha van segítséged átmenetileg, pl. szülők, akkor lépni kell. Ugyanis ha a párod nem változtat, milyen jövő vár rátok?!Azt hiszem, pontosan tudod...és annál egyedül is jobb, nem beszélve a babádról...
2010. szept. 25. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 A kérdező kommentje:
Átmeneti segítségem sincs.
2010. szept. 25. 14:11
 17/19 anonim ***** válasza:

Keress fel egy családsegítő szolgálatot. Kérdezd meg, hogy ebben az estben mit tehetsz. Nem tudom albérletben vagytok -e, vagy saját -e a lakás, de az biztos, hogy ha a gyerek Nálad marad, akkor nem tesznek ki az utcára.


Ott el tudják mondani pontosan a lehetőségeidet és az igényelhető segélyekről is be tudnak számolni.


Ne hagyd Magad, még fiatal vagy. NE öregedj meg olyan mellett, aki csak kihasznál.

2010. szept. 25. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:

Jajj szegény nőknek nagyon meg kell gondolni, hogy mikor és kinek szülnek gyereket manapság :(

Ha azt írod, hogy nem tudnál csak anya otthonba menni, akkor nem nagyon tudok tanácsolni semmit. Oda ne nagyon menj, teli van cigányokkal biztos.

2010. szept. 26. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 manka14 válasza:
Ez nagy hülyesség lenne szerintem inkább beszélgess el vele,és ha utána se használ akkor sem kell ott hagyni kérdezd meg tőle józanul hogy neki ki a fontosoabb ti vagy a pia!!Meg a gyerekeknek is rossz lenne ha felnő hogy apa nélkül nő fel!
2010. okt. 3. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!