Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volna kedved hozzábújni a...

Volna kedved hozzábújni a párodhoz, ha napi 4-5 sört meginna?

Figyelt kérdés

Minden egyes nap 4-5 sört megiszik (persze a legdrágább helyen, és hitelre), plusz napi 2 doboz cigit elszív.

Egyre szarabb az anyagi helyzetünk. Van egy 1 éves kisfiúnk!


Eddig nem volt ilyen, sokszor eljártunk valahová, foglalkozott velem. Mióta megszületett a gyerek, nem érdekeljük, dolgozik, alszik és sörözik, ebből áll a napja.

Soha nem segít semmiben, még annyit sem, hogy addig vigyáz a gyerekre míg hajat mosok, vagy elmosogatok.

De a meleg étel legyen az asztalon, legyen kitakarítva, és persze a lábamat is rakjam szét!


2010. szept. 25. 13:03
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:

A kocsinkat is el kellett adnunk, hogy ki tudjuk fizetni a számláinkat.

Orvoshoz is csak akkor tudok elmenni, ha anyukám vagy egy barátnőm vigyáz a kisfiamra.

De nem várhatom el tőlük, hogy napi szinten segítsenek.

2010. szept. 25. 13:04
 2/19 A kérdező kommentje:
Az elmúlt fél évben egyszer tette tisztába, és egyszer etette meg.
2010. szept. 25. 13:04
 3/19 anonim ***** válasza:
94%
Napi 1pohár sör/bor oké. Napi 4-5 pohár sör/bor alkoholizmus...
2010. szept. 25. 13:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Bár nem vagyok nő, de én elmenekülnék egy ilyen kapcsolatból. Az alkoholizmus azért probléma, mert az alkoholistának saját magának kell azt belátnia, ez pedig egyenlő a lehetetlennel.

Lehet, hogy sokak szerint ez elhamarkodott döntés lenne, de baromira lenézem az alkeszokat, mert ha valaki odáig jut, akkor már baromira nem érdekli, hogy a családjával, szeretteivel mi van. Csak legyen meg a pia, és kész.

2010. szept. 25. 13:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 A kérdező kommentje:

Ha nem lennénk ilyen sz.r anyagi helyzetben, nem érdekelne ennyire!

Csak már az albérletet nem tudjuk fizetni, mert elmegy a pénz a sörre meg a cigire..:S

2010. szept. 25. 13:13
 6/19 anonim ***** válasza:
100%

Nekem nem lenne kedvem odabújni hozzá ezek után.

EL kellene vele beszélgetni komolyan, hogy ha nem változtat az életstílusán, ezeken a dolgain, akkor el fogja veszíteni a családját. Fiatal vagy még gondolom, ne hagyd, hogy tönkre vágja az életedet, meg a piciét. A pici is megérdemli, hogy nyugodt, szerető családban nőjön fel. Ha a helyzet nem változik, azután sem hogy kilátásba helyezted, és egyértelművé tetted számára, hogy elhagyod, akkor össze kell szedned magad és lépned.

2010. szept. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
14%

bírd ki!

ha így fojtatja hamar meghal!

ha nem tudsz addig várni akkor váljatok el, keress egy rendes férfit és éljétek az életetek!

2010. szept. 25. 13:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 A kérdező kommentje:

Már mondtam neki szépen, hogy segítsen többször.

Erre ő azt mondja, hogy ledolgozta a napi 8 óráját, és ő pihen.

Az hogy felesége és gyereke, az nem számít!

2010. szept. 25. 13:18
 9/19 A kérdező kommentje:
5 db fél literes dobozos sör mióta 1-1,5 liter?
2010. szept. 25. 13:23
 10/19 anonim ***** válasza:

ez így a gyerkenek lesz a legrosszabb.mi lesz ha egyszer majd annyit iszik,hogy megüt téged meg a kisfiatokat is?

vállj el tőle,tudom nem könnyű de a gyerek érdekében.

nem lehet anyagi biztonság nélkül nevelni egy picit.és ha kiraknak az albérletből mert a férjed elissza az árát?akkor mi lesz veled meg a babával?és ha suliba fog menni a tankönyv árát is elissza majd?

undorító ahogy a párod viselkedik.én nem tűrném el,szerelem ide vagy oda.

2010. szept. 25. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!