Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van ez az érzés bennem?

Miért van ez az érzés bennem?

Figyelt kérdés
4-en élünk. Anyám, mama, papa, én.. 22 éves vagyok. Dolgozom 3 éve....mama , papa mindig mondja: ne adj rezsibe, ne vásárolj mamád, anyáddal megvesszük... azonban én nembirom megállni.. 60 ezer rezsiböl havi 25 ezret bele adok. Meg plusz veszek jó minöségű tusfürdőket, szappant, veszek húst is néha, havonta lild-be be megyek veszek tésztát, olaj, zsemlemorzsa, ásványvíz, paprika, hagyma, krumpli, stb... 335-350 ezer a fizetésem ebből havi itthonra 50 vásárolok+20 rezsibe... nemtudnám megállni hogy ne adjak, hiaba kérlel anyum meg mamáék, akoor se tudnám megállni... (pedig anyum egyetlen gyerekük, én egyetlen unokájuk vagyok) ... de nem tudnék úgy élni hogy ne adnék haza...miért van ez az érzés bennem?
2022. aug. 28. 21:37
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

Mivel semmit nem írtál a kapcsolatokról, a felmenők anyagi helyzetéről, így nem lehet erre válaszolni.


De amúgy sem értem, miért idegenektől várod a magyarázatot arra, mit miért teszel.

2022. aug. 28. 21:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Roppant bonyolult dolog...

Valószínűleg nem szeretsz élősködni.

2022. aug. 28. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
De ha egyszer enm fontos, akkor minek adsz?
2022. aug. 29. 02:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Valószínűleg azt szeretnék, ha gyűjtenél saját lakásra. Így, hogy nem teszed félre, valószínűleg sosem tudsz majd önállósodni, mert egyébként is nagyon nehéz a mai világban.
2022. aug. 30. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
4# enyém meg anyué a ház.
2022. aug. 30. 21:38
 6/6 anonim ***** válasza:
És nem tervezel önállósodni? Együtt akarsz élni anyukáddal felnőttként is? Nem tervezel inkább férjeddel/élettársaddal és a gyerekeiddel élni, mint általában a felnőtt, érett emberek?
2022. szept. 5. 09:32
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!