Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderülne hogy mindenkit...

Ha kiderülne hogy mindenkit kifizettek csak titeket nem, mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Családban nagy házfelújítás volt. Kiderült, hogy barátokat, és még családon belül is fizettek, de minket (1 háztartás 2 fő) kihagytak.

Hozzáteszem, sehová nem vagyunkeghívva sosem, bezzeg a többi. Én savasoltam a kapcsolatmegszakítást, viszont a párom azt mondja nem jó ötlet mert ha baj van csak rájuk tud számítani.

Mi legyen? Engem már korábban is bosszantottak, mert máskor is volt már úgy, hogy egy barátra hamarabb számíthattam mint rájuk.


2022. aug. 14. 13:53
1 2 3 4
 21/38 anonim ***** válasza:
72%

Nem értem a válaszolókat: Cseszegetitek, provokáljátok, amikor meg bekérdez, akkor jön a szokásos, gyakoris "ja, már tudom, miért utálnak..." című fejezet.

Komolyan, itt persze mindenki szabadidejét és energiáját beleadva, jószándékkal segítene úgy, hogy hülyére veszik teljesen.

Ja, nem is....

2022. aug. 14. 14:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/38 anonim ***** válasza:
81%

Nem beszélitek meg a problémát csak gyűlik, ezt se fogod elfeljeteni....


Meg már a teljes kapcsolat megszakításon gondolkodtál. Csak jobb volna megbeszélni.

2022. aug. 14. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/38 anonim ***** válasza:
95%

Kérdező, ne menj többször segíteni, és kész.

És főleg ne várj arra, hogy hívnak magukkal programokra. Szervezzetek Ti magatoknak programot a feleségeddel, távolodjatok el egy kicsit ettől a rokontól.

2022. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/38 anonim ***** válasza:
89%
21-es, nem, ha engem kihasználna a rokonságom, nem mennék többet segíteni. Nem utólag csodálkoznék, hogy de bunkók, miközben én engedtem őket a fejemre nőni.
2022. aug. 14. 14:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/38 anonim ***** válasza:
100%

#24

Te leírtad, hogy bunkók, és a fejére nőttek a kérdezőnek.

A többség meg azt írja, hogy ilyen meg olyan meg amolyan a kérdező, és EZÉRT bunkók vele. Azért különbség.

2022. aug. 14. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/38 A kérdező kommentje:
Én már rég megszakítottam volna akkor, amikor előbb tudtam a barátra számitani mint rájuk. Akkor elgondolkoztam, hogy ezek nem egyemesek. Csak párom olyan típus, hogy hű a családhoz, és nem megy bele vitába, túl jószívű. Ezért kihasználják ezek a mocskok
2022. aug. 14. 14:33
 27/38 A kérdező kommentje:
Szerintem az van mögötte, hogy nincs más rokonunk és ha baj van ő szerinte csak hozzájuk fordulhatunk. Szerintem ezért nem áll ki magáért, pedig nekem is mondja rendszeresen, hogy most épp milyen húzásuk volt.
2022. aug. 14. 14:34
 28/38 anonim ***** válasza:
94%
Miért, tenyleg megbizna bennük, ha tenyleg baj lenne? Miféle baj? Betegség esetén ott a házastars. Anyagilag úgysem fognak segíteni. Nem értem, miféle jövőbeli nemletező "baj" az, ami miatt a feleseged rohan ingyen dolgozni titeket nem kedvelő rokonoknak.
2022. aug. 14. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/38 anonim ***** válasza:
96%
Lehet nekik volt pofájuk pénzt kérni,ti meg ugye megse nyikkantatok. Talán párod adta is alájuk a lovat hogy haj anya nem jelk fizetni...
2022. aug. 14. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/38 anonim ***** válasza:
92%
Nem kell velük barátkozni, ha csak kihasználnak.
2022. aug. 14. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!