Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderülne hogy mindenkit...

Ha kiderülne hogy mindenkit kifizettek csak titeket nem, mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Családban nagy házfelújítás volt. Kiderült, hogy barátokat, és még családon belül is fizettek, de minket (1 háztartás 2 fő) kihagytak.

Hozzáteszem, sehová nem vagyunkeghívva sosem, bezzeg a többi. Én savasoltam a kapcsolatmegszakítást, viszont a párom azt mondja nem jó ötlet mert ha baj van csak rájuk tud számítani.

Mi legyen? Engem már korábban is bosszantottak, mert máskor is volt már úgy, hogy egy barátra hamarabb számíthattam mint rájuk.


2022. aug. 14. 13:53
1 2 3 4
 11/38 anonim ***** válasza:
90%
Ha jószándékból mentetek segíteni, akkor nem értem a problémát.
2022. aug. 14. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/38 A kérdező kommentje:

Mi jószándékúak vagyunk, ök nem

Mit nem értesz???? 8 általános azért megvan?

2022. aug. 14. 14:12
 13/38 anonim ***** válasza:
79%
Na, ebből a válaszodból máris világos, miért utálnak, és azért hagynak ki mindenből, mert ott is így kommunikálsz.
2022. aug. 14. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/38 anonim ***** válasza:
80%
Hiába segítesz, ha közben a viselkedésed ilyen prosztó, ahogy itt is feleltél. Nincsen modorod, azért nem szeretik a társaságodat.
2022. aug. 14. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/38 A kérdező kommentje:
13. Dehogy. Csak ez annyira felbszott.
2022. aug. 14. 14:18
 16/38 anonim ***** válasza:
80%

A "jószándékú" segítség önzetlen kellene, hogy legyen.

Te a segítségedért elvárnál dolgokat. Érzed a különbséget?

2022. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/38 anonim ***** válasza:
97%

13al egyetértek..

elég érthetetlenül írtad meg a kérdést nem csoda hogy elsőre nehéz megértenünk..

Egyébként ha a feleséged akar segitsen nekik max te nem fogsz ennyi.

A másik dolog hogy ha nem volt megbeszélve hogy adnak pénzt de mindenki kapott csak ti nem, esetleg kérdezzetek rá hogy miért nem?! Persze ha ezek után fizetni akar szánalomból azt már nem szabad elfogadni, mellette biztos hogy nem is segítenék többet és akkor le is esne nekik..

2022. aug. 14. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/38 anonim ***** válasza:
97%
Állj oda eléjük, kérdezd meg, hogyha mindenkinek fizetettek, nektek miért nem.
2022. aug. 14. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/38 A kérdező kommentje:
Páromat nem akartam hagyni hogy nehéz fizikai munkát végezzen, én meg lábam lógassam. De mindig is éreztem, hogy valami nem kerek ezekkel. Nem szeretém tartani ezt a kapcsolatot. De most én lennék ezért a szr?
2022. aug. 14. 14:22
 20/38 A kérdező kommentje:
18. Ilyet sose tennék. Ezt csak magamban megjegyeztem.
2022. aug. 14. 14:22
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!