Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ha kiderülne hogy mindenkit...

Ha kiderülne hogy mindenkit kifizettek csak titeket nem, mit gondolnátok?

Figyelt kérdés

Családban nagy házfelújítás volt. Kiderült, hogy barátokat, és még családon belül is fizettek, de minket (1 háztartás 2 fő) kihagytak.

Hozzáteszem, sehová nem vagyunkeghívva sosem, bezzeg a többi. Én savasoltam a kapcsolatmegszakítást, viszont a párom azt mondja nem jó ötlet mert ha baj van csak rájuk tud számítani.

Mi legyen? Engem már korábban is bosszantottak, mert máskor is volt már úgy, hogy egy barátra hamarabb számíthattam mint rájuk.


2022. aug. 14. 13:53
1 2 3 4
 1/38 anonim ***** válasza:
96%
Mit nem fizettek ki nektek? Nem értem.
2022. aug. 14. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/38 A kérdező kommentje:
Bocsi, tehát a többiek kaptak pénzt a melóért, minket meg kihagytak.
2022. aug. 14. 14:00
 3/38 anonim ***** válasza:
86%
Úgy mentél segíteni, hogy meg volt beszélve, kapsz pénzt? Ha nem, utólag várni pont olyan bunkó, mint titeket kihagyni. Legfeljebb nem mész többet ingyen cselédnek.
2022. aug. 14. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/38 A kérdező kommentje:
Holott, rengeteget melóztunk, és ha kell valami akkor ők is hozzánk jönnek kuncsorogni. Feleségemtől szokták kérni a nagyüzemi sütést, meg a vasárnapi ebédet, halljuk, hogy most erre meg arra vannak ezekkel meg ezekkel, minket sose hívnak meg. Szerintem mocsok undorító, hogy ezért cserébe, semmibe vesznek.
2022. aug. 14. 14:03
 5/38 A kérdező kommentje:
Nem érted. Más miért kapott mi miért nem. Ez a lényeg. Azért, mert kutyába se néznek. Na és erről vélemény?
2022. aug. 14. 14:04
 6/38 anonim ***** válasza:
76%
Mert ti nem kértétek, azért nem kaptátok.
2022. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/38 anonim ***** válasza:
86%
sértő
2022. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/38 anonim ***** válasza:
71%

Te nem érted szerintem. Ígértek pénzt vagy nem?

Ha ingyen vállaltad el, mit turkálsz más pénztárcájában? Ha tudod, hogy ilyenek, minek mész oda segíteni?

Kettőn áll a vásár.

2022. aug. 14. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/38 anonim ***** válasza:
100%
Mért itt kérdezed, mért nem az építtetőt hívod fel ezzel?
2022. aug. 14. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/38 A kérdező kommentje:

7. Pontosan!

8. Mert mentél segíteni jószándékból, és utána kiderül a valóság.

2022. aug. 14. 14:08
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!