Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen hibákat követtek el...

Milyen hibákat követtek el szüleitek a nevelésetekben, amire azt mondjátok, hogy "én ezt nem így fogom csinálni ha szülő leszek"?

Figyelt kérdés
2010. szept. 23. 17:59
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Öcsém a kedvenc, aki egy csettintésre mindent megkap, én meg a "cseléd", akinek semmit nem szabad, és éreztetik is.
2010. szept. 23. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%
nem vitték el tesómat idejében orvoshoz.
2010. szept. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Ez így kezdetnek elég ütős... És mi történt a testvéreddel ha szabad tudni(persze csak ha nem vagyok indiszkrét, és van erőd beszélni róla)....?
2010. szept. 23. 18:19
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Verés, folyton másokhoz való hasonlítgatás, a stressz rajtam való levezetése.
2010. szept. 23. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%

Fura lehet, ha valaki erre panaszkodik, de így utólag azt sérelmezem, hogy anyukám kicsi koromtól nem várta el tőlem, hogy részt vegyek a házimunkában. Úgy gondolta, hogy gyorsabb, ha ő maga csinálja, aztán persze kamasz koromban hiába várta, hogy magamtól megcsinálom, eszembe sem jutott, hogy kéne.

Nekem 3 éves fiam van, őt már most arra szoktatom, hogy pakoljon el maga után, segítsen a házimunkában, stb.

2010. szept. 23. 18:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Engem se engedett soha házimunkát csinálni, most meg veszekszik velem...

Többet fogom szeretgetni a gyerekemet, nekem sose mondták, hogy pl szeretnek, sose kapok puszit, semmit.

2010. szept. 23. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
ÉN mindig kifogom mutatni neki, hogy szeretem, ha ügyes akkor megdicsérem és nem csak "van a levegőben s akkor nevelem mikor szidni kell". Több testi kötődést is adok majd, mint ölelés, puszi, buksisimogatás.
2010. szept. 23. 18:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
77%
Tuti, hogy fog valamit sportolni vagy ha lány lesz, akkor táncolni viszem. Fele ennyi bajom nem lenne a gerincemmel, ha kiskoromtól jártam volna pl balettozni.
2010. szept. 23. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
100%

már válaszoltam


off: utolsó, a baletól a lábad fájna de nagyon. Az úszás viszont nagyon jó, kíméli az izületeket, mindkét nemnek oké s jó testformáló. csak a fertőzésekkel kell vigyázni.

2010. szept. 23. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%

mindenképpen keresünk majd neki egy olyan sportot ami az élete szerves része lesz, és szívesen megy majd!

(úszás, labdajátékok, atlétika, szertorna)

elviszem olyan szakkörbe, ami illik az egyéniségéhez, hogy legyen neki valami értelmes hobbija, és el tudja magát foglalni, amikor én épp dolgozom, vagy nyári szünet van. (barkácsolás, gyöngyfűzés, természetjárás)

2010. szept. 23. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!