Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy a párotokat nélkülöznötök kellett pár hónapra?

Figyelt kérdés
Az én párom most ment el két hónapra, de kicsit tartok tőle milyen lesz ha visszajön, nem távolodunk-e el egymástól. Van már ilyesmiben tapasztalatotok? jó két hónap lehet nem olyan sok, de én mégis félek :(
2010. szept. 23. 17:55
1 2 3
 21/23 anonim ***** válasza:
100%
Juniusban ment ki a párom hát eláég nehezen viselem főleg hogy nálunk van 2 kisgyerek is DEe kénytelen volt bevállalni hogy anyagilag rendbe jöjünk! Ha itthon elrendeztem mindentt jövőre költözik a ki az egész család.
2010. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/23 anonim ***** válasza:
100%

A nyári vizsgaidőszak miatt majdnem 2 hónapig nem találkoztunk. Egyáltalán nem távolodtunk el egymástól, sőt! Mindig beszéltünk, sokat bíztattuk egymást. Voltak nehezebb időszakok, de türelmesek és toleránsak vagyunk egymáshoz, legalábbis igyekszünk (:

Egy jó kapcsolatba szerintem belefér a távolság...szerintem amelyik kapcsolat nem bír ki ennyi távollétet előbb-utóbb halálra van ítélve...


Ne aggódj ha szeretitek egymást, és bíztok egymásban nem lesz gond!

2010. szept. 26. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/23 anonim ***** válasza:
Párom külföldön dolgozik mostanában ritkábban jön haza.De ez minket csak megerősített,hisz nem akkor jó egy kapcsolat ha egy más szájában vannak a felek.Nem kell félni ettől a helyzettől ,csak lazán görcs nélkül,bizalom és jó kumunkiácio az alapja mindennek.Amugy meg eltávolodni egy kapcsolatban egymástól egynézzetméteren napi 24 ora együttleves után is megtörnéthet,ez nem távolságfüggő dolog...A távolság megerősíti az amugy is biztos érzéseket,ha meg bekövetkezik a rossz az előbb utóbb gegyüttélve is bekövetkezett volna.Ha kéthonap távolság tönkre tud tenni egy jól mükődő kapcsolatot akkor az nem is biztos hogy olyan jólmüködött...Szóval ez nem távolság idő függvénye ez a kapcsolattol a felektől függ igazából ,szóval csak lazán ,bizalommal kollegina és kitartás.
2010. szept. 26. 17:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!