Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy a párotokat nélkülöznötök kellett pár hónapra?

Figyelt kérdés
Az én párom most ment el két hónapra, de kicsit tartok tőle milyen lesz ha visszajön, nem távolodunk-e el egymástól. Van már ilyesmiben tapasztalatotok? jó két hónap lehet nem olyan sok, de én mégis félek :(
2010. szept. 23. 17:55
1 2 3
 11/23 A kérdező kommentje:
Na igen, de 29-e mindjárt itt van :) És ti legalább beszéltek mindennap. Mi meg...
2010. szept. 23. 18:43
 12/23 anonim ***** válasza:
100%

Kicsit több, mint 1 éve voltunk együtt, amikor nyáron 1 hónapot külföldön dolgozott. nem is tudtunk minden nap beszélni:S de nem volt semmi probléma, nem távolodtunk el egymástól vagy ilyesmi. azóta már 3 év eltelt :)

21N

2010. szept. 23. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/23 anonim ***** válasza:
100%

Volt már, most is ez van, és csak jövőre látom újra.

Ezt nem lehet előre megmondani, hogy mi lesz utána. Nekünk sokkal jobb lett a kapcsolatunk. Mióta vagytok együtt?

2010. szept. 23. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/23 A kérdező kommentje:
Pár hónapja csak, épp ezért félek, de remélem nem lesz gond, már majdnem letelt a fele idő, úgyhogy nem éppen most ment el, csak na :)
2010. szept. 23. 19:33
 15/23 anonim ***** válasza:
100%
Ha már túl vagytok a felén, és még mindig beszéltek telefonon, vagy interneten tartjátok a kapcsolatot, és már várja ő is, hogy találkozzatok, akkor egész biztosan nem lesz gond:) A mi kapcsoltunk sokat javult utána, mert mi eltávolodás helyett rájöttünk, hogy nem akarunk egymás nélkül lenni.:)
2010. szept. 23. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/23 A kérdező kommentje:
Mikor utoljára beszéltem vele hétvégén, akkor még hiányoztam neki és várta, hogy újra találkozzunk :) De ilyenkor mikor már pár napja nem beszéltem vele, már meg vagyok bolondulva és azt gondolom már nem hiányzom :(
2010. szept. 23. 19:44
 17/23 anonim ***** válasza:
100%
A távolság a kis tüzeket eloltja, a nagyokat fellobbantja.5 hónapja ismertük egymást, amikor félévre külföldre kellett mennem.Akkor még nem volt mobil, internetről még senki se hallott.Csak a levél volt, ami 3 napig utazott. Ennek 32 éve, idén leszünk 30 éves házasok:-D
2010. szept. 23. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/23 anonim ***** válasza:
85%
Volt, nem is egyszer, mivel az én párom külföldi. Igazán akkor jöttünk rá, hogy mennyire szeretjük egymást, amikor távol voltunk egymástól. Nagyon nehéz, mert bár interneten tudjuk tartani a kapcsolatot, az mégsem ugyanolyan. Nekünk már vannak gyerekeink, és azt hiszem, ez még jobban nehezítette a dolgot...
2010. szept. 25. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/23 anonim ***** válasza:
100%
Én csak attól félnék, hogy megcsal, mert úgyse lenne honnan megtudjam
2010. szept. 25. 16:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/23 A kérdező kommentje:
Köszi, ez eddig eszembe se jutott :D Valahogy sosem voltam féltékeny rá, ami igen érdekes, mert alapvetően nagyon féltékeny típus vagyok, aminek hangot is szoktam adni, de vele kapcsolatban még sose fordult elő ilyesmi. Nem tudom miért, de valahogy elképzelhetetlennek tartom, hogy mással legyen. Remélem nincs is rá okom :D
2010. szept. 25. 16:54
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!