Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már veletek olyan, hogy...

Volt már veletek olyan, hogy a párotokat nélkülöznötök kellett pár hónapra?

Figyelt kérdés
Az én párom most ment el két hónapra, de kicsit tartok tőle milyen lesz ha visszajön, nem távolodunk-e el egymástól. Van már ilyesmiben tapasztalatotok? jó két hónap lehet nem olyan sok, de én mégis félek :(
2010. szept. 23. 17:55
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia:

Velem volt már ilyen nem 1szer,hogy a párom külföldön dolgozott,és hetekre-hónapokra elment!

Nehéz időszak volt,de sms-eztünk,msn-en beszélgettün,és igy kicsit könnyebb volt elviselni a helyzetet!

Mi nem távolodtunk el egymástól.édesebb lett a találkozás,és jobb lett a kapcsolatunk!!Ami azóta is tart:)

2010. szept. 23. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 A kérdező kommentje:
De jó neked :( remélem a mi kapcsolatunk is megmarad...
2010. szept. 23. 18:08
 3/23 anonim ***** válasza:
100%
aha. nyáron elment olaszországba 3 hónapra. visszajött, megvártam. jártunk még 5hónapig, aztán szakítottunk. de nem azért, mert elment :)
2010. szept. 23. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
100%

Előző vagyok:)

Gondolj bele,neki sem könnyű...a szerettei itt vannak és ő nem!

Hiányzol neki tuti,és hidd el,jobban fog ragaszkodni,mint előtte!

2010. szept. 23. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
100%

Jajj.az én barátom is most megy ki Németországba jövőhéten.

Én is félek hogy eltávolodunk. Kb.1 hónap múlva jön haza pár napra,utána megint vissza. :(

3éve két napnál többet nem voltunk külön.

2010. szept. 23. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 A kérdező kommentje:
jó lenne, csak mi nagyon ritkán tudunk beszélni :(
2010. szept. 23. 18:11
 7/23 A kérdező kommentje:
Igen, eddig mi is mindennap együtt voltunk...
2010. szept. 23. 18:12
 8/23 anonim ***** válasza:
100%
Igen, szakítás lett a vége. De nem a távollét miatt, ez csak mégjobban ráébresztett hogy ,,kialudt a tűz". Veletek nem fog ez történni! Mi már előtte is eltávolodtunk.
2010. szept. 23. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
100%

Szia!

Nekem most szeptember elsején ment ki, és 29-én jön haza. Mindennap beszélünk 1-2 órát Skypon. Nagyon hiányzunk egymásnak és bizony én is tartottam tőle, nehogy legyen elhidegülés. Magamba tekintve nem érzek ilyet, csak várom, hogy itthon legyen újra velem. Rövid idő, de a szívem hasogat, hogy nem ölelhetem., szerethetem.

21/L

2010. szept. 23. 18:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
100%
21/L vagyok: 4,5 éves kapcsolat és mi se voltunk sokat távol egymástól eddig. :)
2010. szept. 23. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!