Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Súlyos kényszerevő vagyok....

Súlyos kényszerevő vagyok. Van ebből kiút?

Figyelt kérdés

Nagyon elvagyok keseredve, az egész kényszerevés 1 éve kezdődött.

Szerelmes lettem egy fiúba, de ő ezt nem viszonozta. Nagyon megviselt hetekig sírtam miatta.

Aztán elkezdtem többet enni, mint szoktam, rájöttem, hogy milyen jó, és addig legalább boldog vagyok.

Most ott tartok, hogy egyszerre képes vagyok megenni fél kiló bundáskenyeret 3-4 hagymával, vagy a reggeli adagom: 1 nagy sajtos croissant+ 1 danone joghurt+ 5 kifli zsírral megkenve hagymával.

A családom próbál segíteni, pl nem vesznek sok ételt fajtát egyszerre, de ha rám jön az 5 perc le tudok menni a boltba...Van, hogy előlük eszem meg az ételt. Egyik nap volt egy tepsi pizza vacsorára, mire hazaértek nem volt semmi...

Volt olyan, hogy a suliból/különórákról direkt hiányoztam, hogy itthon maradhassak és egész nap egyek.

Mindig elhatározom, hogy másnaptól normálisan eszem, megtervezem az étrendemet, pl vacsira szigorúan csak 3-4 szelet pizza, de olyankor azt gondolom, hogy ha már ott van egy egész pizza, miért nem falhatnám be?

Nagyon szeretnék megváltozni, úgy enni, mint régen. Csak a családomra számíthatok, barátaim nincsenek, mindenki csúfolódik velem. (nagy seggű)

Akivel meg jóban vagyok, az sajnos nem az osztályba jár.


2010. szept. 23. 15:45
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
100%

"pl vacsira szigorúan csak 3-4 szelet pizza"


bakker még ez is rengeteg

sportolj, tartóztasd meg magad. kérd meg egy családtagodat, hogy ne engedjen enni, ne engedjen le a boltba, kiabáljon veled ha kell, és emlékeztessen, hogy mi a célod

ha végképp nem megy, akkor fordulj kineziológushoz

2010. szept. 23. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem meg epp az a fontos, hogy ne valtoztasd meg, aki vagy. Egy uj ruha, uj frizura feluleti kezeles, ideiglenes megoldas. Mindenkepp a lelkedet kell kezelni es ha egyedul nem megy, akkor pszichologushoz kell fordulnod. Az tenyleg kenyszerevesre utal, hogy csak azert kimaradsz a sulibol, hogy egyel. Szoval kerdezd meg magadtol, hogy miert csinalod ezt, mi ertelme van? Probalj mas dolgokban oromot lelni. Pl. kezdj el sportolni, nyelvet tanulni. Esetleg az is bevalna, hogy akarhanyszor erzed az evesi kenyszert, bekapsz egy ragot vagy elmesz fogat mosni, esetleg iszol vizet, ami eltelit. Amit csinalsz, onmagaban egy betegseg, szoval surgosen hagyd abba, amig mas betegsegek nem tarsulnak ehhez.


Megis miert gondolod, hogy csak ez az egy fiu van a vilagon? O egy senki, nem szeret, nem kellene ra adnod es gondolnod egy pillanatig sem! Olyat keress, aki elfogad ugy, ahogy vagy, aki szeret azert, aki vagy.


Masban teljesitsd ki a boldogsagodat. Legyel mindig boldog, mert van ra okod. Egeszseges vagy, fiatal es ott van elotted az egesz elet. Van, akinek ebbol egyik sincs meg.

2010. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
100%

A jövőddel foglalkozz inkább, kontrolláld magad!

Ha dagi vagy még kevesebb esélyed lesz, hogy aztán megszeressen egy fiú.

2010. szept. 24. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 Septimius ***** válasza:
Én ma elfelejtettem enni és inni, annyira belefeledkeztem a videónézésbe. Keress valami hobbit, és ha jól szórakozol, akkor eszedbe sem fog jutni a kaja!
2010. okt. 7. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
szerintem mikor mennél a hűtőbe kajáért, gyorsan igyál egy liter vizet, oszt akkor nem fér beléd annyi kaja :)
2010. okt. 8. 03:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!