Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a párom exe...

Mit tegyek ha a párom exe több mint 10 év után azt ecseteli neki, mennyire szerette őt?

Figyelt kérdés
10 év után a közös gyerekek miatt tartjuk vele a kapcsolatot. A napokban hallottam hogy majdnem sírva mondja a páromnak, hogy nem szeretne vitatkozni, veszekedni, jóban akar lenni vele, mert régen annyira szerette. Nekem ez nagyon furcsa volt. Főleg hogy arról nem is kérdezett mi van a gyerekekkel....
2010. szept. 23. 10:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

"hogy nem szeretne vitatkozni, veszekedni, jóban akar lenni vele, mert régen annyira szerette. "


Ez szerintem múlt időben van. Úgyhogy nem kell aggódnod!


LEgalább az ex legyezgeti a férjed hiúságát, őt pedig szemmel tudod tartani, nemde? Mégiscsak jobb ha az ex teszi ezt, mint egy 3. ismeretlen, akiről nem tudsz szinte semmit, nemde?

2010. szept. 23. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Hát ez is igaz! Ha jobban belegondolok ő biztosan eljátszotta már minden esélyét a páromnál, azt hiszem tényleg lekattanok erről a dologról, mielőtt még túlhergelem magam.
2010. szept. 23. 11:52
 13/16 anonim ***** válasza:
Sztem a kérdező tud(hat)ja a legjobban, hogy mik lehetnek valójában a nő szándékai, hiszen ő ismeri, hallotta a történteket. Persze ettől még meglehet, hogy az már túlzás, ha emiatt hagyja magát felbosszantani. Sajnos mivel a minimális (!) kapcsolatot kell tartani, ez olyan dolog, amit jobb magadban lezárni, és egy kicsit jobban odafigyelni a párodra. Hadd lássa csak a kedves ex, hogy semmivel sem tud bekavarni.
2010. szept. 23. 12:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Kérdező a világért sem szeretnélek idegesíteni, de én is ugyan ebben a helyzetben voltam 1 éve... Igaz nálunk nincs gyerek és volt feleség, csak volt barátnő..de az is bőven elég!

A csajszi megint felvette a kapcsolatot a párommal, mutogatott neki neten szebbnél szebb fotókat magáról(ugye nem kell mondanom milyeneket?) és előszeretettel beszélt a közös múltjukról. Én ezt egy adandó alkalommal észrevettem, így elkezdtem én is agyalni mint minden épeszű nő. Egy pillanatig se hibáztattam a barátom, de valahogy azon voltam hogy nem normális, hogy a csaj így nyomul.

Én is kaptam az okos tanácsokat, hogy ne csináljak balhét, meg hogy úgysem akar semmit a páromtól a csaj,DE! aztán jöttek az érdekes sms-ek, telefonhívások névtelenül és úgy hogy nem szóltak bele. Találkára hívta a páromat a titokzatos idegen, akiről egy jó 2 hónap múlva kiderült (a csaj nővére által) hogy ez bizony az exbarátnő...


Szóval én azt mondom ne csinálj jelenetet, mondd el a férjednek, hogy te is nőből vagy és tudod hogy a nők mit miért csinálnak, ha még ő nem is veszi ezt észre! A kedves volt feleséget pedig (ha a férjednek nincs nagyon ellenére) egy kicsit megszivatnám!


Üdv,

Dancsi

2010. szept. 23. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Nézd, ha a kapcsolatotokban minden rendben van, akkor ha te jelenetet csinálsz és féltékenykedsz - ahelyett, hogy arra törekednél, hogy a pároddal minél jobban érezzétek magatokat együtt -, te magad kergeted el a párodat, nem biztos, hogy a másik nő karjaiba, lehet egy későbbi harmadik is. A pasik nem szeretik a hisztit, akkor se, ha jogos, de akkor még kevésbé, ha nincs rá különösebb ok, hogy féltékeny legyél, mert ha ok nélkül bántod, azt érezheti, hogy nem is szereted igazán, és ezzel a helyzettel nem fog tudni mit kezdeni.


Ha el akar hagyni valaki, ahhoz nem kell se ex se másik nő.

2010. szept. 23. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 A kérdező kommentje:
Sem hisztit sem jelenetet nem csináltam a kapcsolatunk elején sem amikor ugyanez volt a helyzet. Szerintem egy kapcsolatban az egészséges féltékenység normális, hiszen ha nem lennénk azok, nem is szeretnénk a másikat. Nagy esély van rá, hogy csak bosszantani akar, bár az sem kizárt hogy tényleg akar valamit a páromtól. Én azt gondolom valamilyen szinten azért nem kéne szó nélkül hagyni (nem a párom felé). Igaz a nagyobbik gyerektől már megkapta (ő is hallotta a beszélgetést), hogy nem arról kéne beszélni az apjával mennyire szerette, hanem arról hogy velük mi van, merthogy ez eszébe sem jutott. Valamilyen szinten ezzel már meg is kapta a beosztását a közremködésem nélkül.
2010. szept. 24. 08:41
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!