Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a párom exe...

Mit tegyek ha a párom exe több mint 10 év után azt ecseteli neki, mennyire szerette őt?

Figyelt kérdés
10 év után a közös gyerekek miatt tartjuk vele a kapcsolatot. A napokban hallottam hogy majdnem sírva mondja a páromnak, hogy nem szeretne vitatkozni, veszekedni, jóban akar lenni vele, mert régen annyira szerette. Nekem ez nagyon furcsa volt. Főleg hogy arról nem is kérdezett mi van a gyerekekkel....
2010. szept. 23. 10:51
1 2
 1/16 Dark Angel1987 válasza:
77%
Eléggé fogós kérdés. Neked semmiképpen nem szabad ebből botrányt csapni. Viszont azt javaslom mindenképpen ülj le a pároddal és beszéld meg vele az egészet. Mondd el neki, hogy ez neked rosszul esett, és nem érted mire vélni a dolgot. Jó oké legyenek jóban, de ez nem jelenti azt, hogy bele kellene vonnotok az életetekbe.
2010. szept. 23. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
54%

Nem lehet, hogy csak épp szakított az aktuális pasijával?

De mindegy, a párod, gondolom, leszereli úgyis, elvégre ő téged szeret, az ex meg inkább csak idegesíti, nem?

2010. szept. 23. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:
Tulajdonképpen tényleg csak idegesít. A kapcsolatunk elején is ezzel a problémával küszködtünk, a gyerekekkel nem törődött, de a férjemet egyfolytában hívogatta. Aztán szinte teljesen elmaradt, ha hébe-hóba jelentkezett az mindíg veszekedésbe torkollott, majdnem-hogy én próbáltam a páromat csitítani ne vitatkozzon vele, a gyerekeknek árt vele, ha az anyjukkal teljesen megszűnik a kapcsolat. Azóta "felnőttek" a gyerekek, ők próbálták vele tartani a kapcsolatot, de már ők is belefáradtak az elutasításokba. Épp ezért furcsálom hogy most megint "hízeleg" a férjemnek. Nem szeretném előről kezdeni az évekkel ezelőtti dolgokat, mert bármennyire is bízok a férjembe, az ellen nem tudok tenni hogy felbosszant ez a helyzet...
2010. szept. 23. 11:11
 4/16 anonim ***** válasza:
53%

Ajajjjj, nekem nagyon úgy tünik, nem csak szerette, újra kell neki.


Szerintem próbáld nem közel engedni a párodhoz, és pláne ne leyenek kettesben. Ebből gáz lehet..vigyázz nagyon!

2010. szept. 23. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
32%

Ha nem bízol a férjedben meg a házasságodban, az a te problémád, a csaj meg a férjed erről nem tehetnek.


Te írtad: "régen annyira szerette". Tehát RÉGEN, szereTTE. Ennyi.

2010. szept. 23. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
75%
Szerintem a párodat teljesen felesleges, és igazságtalan lenne leszúrni emiatt. Ő nem tehet róla, hogy az exe ilyet mondott neki. Nem lehet, hogy az exe direkt azért mond ilyeneket, hogy Téged idegesítsen, és kicsit felbolydítsa a kapcsolatotokat?
2010. szept. 23. 11:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Bízom a férjemben és szeretem!!! Pontosan ezért bosszant ha valaki nem tartja a hátasságunkat tiszteletben, és próbálkozik. Téged talán nem zavarna ha a párodra egy volt barátja/barátnője váratlanul ráakaszkodna és bizonygatná mennyire szerette. Te felhívod az exeidet hogy elmondd mennyire szeretted őket??? Nekem mondjuk eszembe sem jutna, és szerintem ez a normális. Ha pedig valaki az elmúlt érzelmeit bizonygatja, az kissé gyanús. A szereTTE az ebben az esetbe nem biztos hogy múlt idő!!!! A legszorosabb kapcsolatot is megmérgezheti ha valaki megpróbál belerondítani, még akkor is ha nem jár sikerrel.....
2010. szept. 23. 11:23
 8/16 anonim ***** válasza:
Szerintem nincs ebben semmi különös. Én is úgy vagyok vele, hogy nem akarok valakivel veszekedni, akivel valaha együtt éltem, aki a gyerekem apja, akit valaha szerettem. Ha most visszamenőleg megtagadnám minden akkori érzésemet, akkor szemen köphetném magam. Úgyhogy én is szoktam "nézeteltérni" a fiam apjával, de csak normális hangnemben, és tényleg sosem tévesztem szem elől, hogy ő nem egy idegen, hanem valaki, akihez régen mélyebb érzések fűztek. Nyilván vannak olyan tulajdonságai, amelyek miatt régen szerettem, és az, hogy mi már nem tudtunk együtt élni, nem zárja ki, hogy ezek a tulajdonságai továbbra is meglegyenek. De itt a hangsúly a múlt időn van.
2010. szept. 23. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
Vagy bízol a párodban, vagy nem, ha téged szeret, mindegy, mit mond más, ha nem boldog melletted, akkor meg úgyis lelép idővel.
2010. szept. 23. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 A kérdező kommentje:
11:33 teljesen korrekt amit írsz. Ezzel egyetértek. Egy közös gyermek örök kapocs két ember életében. Csakhát ebben az esetben a gyerekek mindíg is háttérben voltak. Itt nem "azért tartom a kapcsolatot a volt férjemmel mert ott vannak a gyerekek" hanem "azért tartom a kapcsolatot a gyerekekkel mert ott a volt férjem" Egyébként ez szánalmas és a gyerekeket nézve sajnos nagyon fájdalmas is.
2010. szept. 23. 11:43
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!