Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan vegyem rá a barátomat?

Hogyan vegyem rá a barátomat?

Figyelt kérdés
Az lenne a bajom hogy anyóséknál lakunk és állandóan baszogat engem meg persze a fiát is h adja haza az összes fizuját meg stb... Nem tudtam h ilyen azért jöttem ide lakni szívesen. Elakarok költözni anyukámékhoz de a barátom nem akar mert itt van munkahelye de am 20km-rel költöznénk arrébb. Hogy vegyem rá hogy elköltözzünk? Teljesen tönkre megyek itt!!!:(((((
2010. szept. 23. 10:31
 1/7 anonim ***** válasza:
100%

hát azt nem kéne megvárni míg tönkre mész,ha a barátod nem akar elköltözni akkor költözz haza egyedül ,vagy keresettek albérletet.

kitartás

2010. szept. 23. 10:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
20 km a mai világban nem távolság. Találjon ki más indokot.
2010. szept. 23. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Én elköltöznék egyedül, ha hiányzom, jöhet utánam.
2010. szept. 23. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
Költözz egyedül és mondd meg neki, hogy ha fontos vagy neki, akkor lépjen ő is. Ismerősöm 20 km-re jár naponta dolgozni biciklivel. Nem távolság.
2010. szept. 23. 10:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

a távolság elég szar indok... én 30 km-t utazom minden nap (és persze 30-at haza is)...

Jó ötletnek tartom, hogy költözz el egyedül, és ha fontos vagy neki, akkor menni fog veled...

2010. szept. 23. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:
ha a barátodnak fontos a te egészségi állapotod akkor veled kell hogy menjen.mond meg neki hogy tönkre mész idegileg így talán megijed és talán azt mondja hogy igen.ha még ezek után sem...akkor ennyit számítasz neki
2010. szept. 23. 15:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:

Elég nagy baj, h asokáig anyuci pici fia akar maradni.

Egyszer el kell otthonról menni, és az lehet, hogy nem csak 20 km lesz, és lehet, hogy nem lesz már társa, és egydül kell nekivágnia az ismeretlennek. :)

2010. szept. 23. 16:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!