Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez tényleg olyan nagy...

Most ez tényleg olyan nagy baj? Sok minden kimaradt így a fiatalságomból?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, több mint 3 éves kapcsolattal. 20 éves voltam amikor elvesztettem a szüzességemet (a jelenlegi barátommal).

Van olyan ember aki szerint ez így nem jó, mert amúgy se túl korán vesztettem el, és 3 éve csak 1 pasival voltam.

Jó, nem azt mondta senki hogy legyek ribanc, csak hogy kicsit még tapasztalatlan. Ez baj? Őszíntén!


2010. szept. 22. 18:56
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

én 15 évesen vesztettem el a szüzességem,az első igazi szerelmemmel,akivel azóta is boldogan élünk ( 11 csodás éve) és 2,5 éves a lányunk!


szóval ez tök jó dolog.Én egyáltalán nem érzem azt hogy szeretném kiélni magam!amig boldog vagyok a párommal és ez testileg lelkileg kielégít,addig nem érdekel hogy milyen lenne más pasival.

2010. szept. 22. 19:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

Ha szerencséd van, és a pároddal egymásnak teremtett titeket az ég, akkor teljesen jó. De ha nem, akkor ez sajnos probléma, valóban azért mert nincs összehasonlítási alapod mind párkapcsolat, mind szexualitás terén.

Bár a tapasztaltság sem garancia semmire - nekem mondhatom, hogy van, mégis leragadtam egy rossz kapcsolatban évek óta és nem bírok lépni...

2010. szept. 22. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:

Nemcsak szexből áll a világ :)

azért is probléma lehet, ha valaki el akarja csavarni a fejed, és éppen langyos víz a barátoddal, és bedőlsz a másik nőcsábásznak :) mert be fogsz dőlni, mert nincs tapasztalatod.

azért rossz, mert a jelenlegi pasidnak is vannak hibái, és lehet hogy már a szerelem langyosodik, nem tudod elviselni a hibáit, az agyadra fog menni, megint csak azért, mert nem tapasztaltál rosszabbat.

És ez nemcsak rád igaz, hanem a barátodra is. gondolom nem 30 éves barátod van...

Az ember a tapasztalás során tanulja meg, hogy tulajdonképpen kivel is érzi jól magát, mit lehet mit kell és mit nem szabad tolerálni... ez a helyzet

Akkor nem probléma ez, ha tényleg nagyon nagyon passzoltok, de ennek nagyon kicsi az esélye.


De egyébként semmi sem baj, pár szép évet akkor is érdemes együtt eltölteni, aztán lesz ami lesz.


32/N

2010. szept. 22. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!