Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ez tényleg olyan nagy...

Most ez tényleg olyan nagy baj? Sok minden kimaradt így a fiatalságomból?

Figyelt kérdés

23 éves lány vagyok, több mint 3 éves kapcsolattal. 20 éves voltam amikor elvesztettem a szüzességemet (a jelenlegi barátommal).

Van olyan ember aki szerint ez így nem jó, mert amúgy se túl korán vesztettem el, és 3 éve csak 1 pasival voltam.

Jó, nem azt mondta senki hogy legyek ribanc, csak hogy kicsit még tapasztalatlan. Ez baj? Őszíntén!


2010. szept. 22. 18:56
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%

Ez egyáltalán nem baj, inkább becsülendő!:)

19/L

2010. szept. 22. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
100%

Örülj neki! És egyáltalán nincs ezzel gond!

A mai világban becsülendő dolog :)

Én 18l vagyok és szűz. De nem érzem, hogy azonnal elkéne vesztenem gyorsan valakivel, mert a későbbiekben tapasztalatlan leszek. Előszőr mindenki a 0-ról kezdi.

2010. szept. 22. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
hát hogy kinek mi a jó azt csakis az az ember tudja.Ha te boldog vagy és jól érzed magad akkor kit érdekel más mit mond. de azért azt hozzáteszem hogy én 7 évet pazaroltam az első pasimra... 19 évesen jöttünk össze és 26 éves koromig együtt voltam vele, csak azt nem tudom miért :) sajna leragadtam nála és bár nem voltam boldog mégsem léptem ki nagyon sokáig. ezt a mai napig bánom. szóval nézz szembe magaddal, ha boldog vagy és úgy érzed hogy ő az igazi akkor semmi gond és ne foglakozz azzal ki mit mond. ha csak úgy elvagytok egymás mellett és igazából másfajta kapcsolatra vágynál akkor viszont lépj minél előbb.
2010. szept. 22. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Jaj, nehogy bedolj nekik! Vagy az o ertekrenduket vetitik ki rad vagy irigyek, hogy jo kapcsolatban elsz es rossz erzest akarnak benned kelteni. En 21 voltam, es mindig csak egy ferfival voltam, aki a ferjem. Nekem igy jo, nehogy mar mas ezt megcafolja, ha egyszer en igy vagyok boldog! Kit erdekel, hogy mit mondanak? Azert mondjak, hogy masban nem tudnak leszolni. Ilyenen elgondolkodni sem lenne szabad. Ha boldogok vagytok, ne tegyetek tonkre. Nem ertem, hogy miert lenne jobb, aki 6-tal volt mar. Inkabb nem volt annyi szerencseje, hogy elsore megtalalja az igazit es ezt most igy talalja, hogy magat nyugtassa.
2010. szept. 22. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
51%
Es az elottem szolohoz (utolso elotti hsz-hez) annyit mondanek, hogy te boldogtalan voltal a kapcsolatban, a kerdezo nem az. Ez nagy kulonbseg!
2010. szept. 22. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Sok csalódástól biztos megkímélted magad.Nekem 14 évesen már élettársam volt(albérletben laktam,dolgoztam és tanultam is)bár annak vége lett,a jelenlegi Párom a második az életemben,sexuális értelemben is nézve.

Szerintem is nagyon nagy dolog manapság,ha valakinek nincs "ezeregy" egy éjszakás kalandja.

20/L;kismama

2010. szept. 22. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
55%
nem minden esetben baj. Ha minden oké, akkor legyél rá büszke. Akkor gáz, ha az van, ami pl. egyik barátnőmnél: 18 éve van férjnél, hoszas faggatózásra elmondta, hogy még sosem volt orgazmusa, nem is tudja, mi az, mert a férje volt az első pasija is. Eddig azt hitte, ez így természetes. Faszi elmegy, lefordul róla, és ennyi a szex. Sajnálom őt nagyon. Na ilyenkor baj, hogy nincs összehasonlítási alap.
2010. szept. 22. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Én 30 vagyok és egy pasival voltam együtt aki,most is a párom.Elég sok sok mindent csinálunk és csináltunk együtt,és soha nem éreztem,hogy másra vágynék,vagy hogy,elvesztegettem az életem.Ha olyan emberrel vagy,akivel jól érzed magad,ne hallgass másra.Amúgy is még fiatal vagy sok minden áll még előtted,de az is lehet,hogy a jelenlegi pároddal fogod leélni az életed.
2010. szept. 22. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
55%
21 leszek és most lett vége egy 5 és fél éves kapcsolatomnak és részben azért is hogy ő volt az első és vágyok másra már öregnek és megszokottnak éreztem mindent nem feltétlen szex terén de jó lenne randizni egy buliba csak úgy számot cserélni flörtölgetni nekem hiányzott!
2010. szept. 22. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:

19:11

ha figyelmesen elolvasdtad volna akkor megértetted volna hogy pont azt mondtam én is ha boldog akkor ne érdekelje hogy más mit mond, ha esetleg boldogtalan akkor viszonmt lépjen.

2010. szept. 22. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!