Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért esik rosszul hogy nem...

Miért esik rosszul hogy nem mehetek nyaralni a családommal?

Figyelt kérdés
1 éves korom óta az augusztust mostohaanyámmal és a fèltestvéreimmel töltöm Balatonon, de tavaly mostoha anyám minden indoklás nélkűl azt mondta hogy idén már nem mehetek. 19 éves vagyon most és nagyon megvisel a dolog. Mindenki más mehet még apám is akivel most nem vagyon jóban és ő is sokat veszekszik vele. Kérdeztem tőle hogy miért nem mehetek, de nem adott konkrét választ csak azt írta le hogy fáradt és, hogy kik lesznek lenn. És a saját anyámra nem számíthatok mert vele sosem megyünk nyaralni. Idén nem fogok eszem szerint sehová sem menni. Barátaim nagyon nincsenek akik vannak meg párkapcsolatban és a barátjukkal mennek.

2022. júl. 23. 23:07
1 2 3
 21/28 anonim ***** válasza:
85%
Apáddal összeveszett és te az apád lánya vagy. Ha nem visznek nyaralni, attól még te meglátogathatod őket máskor a kapcsolattartás kedvéért.
2022. júl. 24. 10:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/28 anonim ***** válasza:
82%

#20

Szerintem nem veled van gondja, hanem apáddal. De ezt mondjuk elmondhatta volna, csak lehet, hogy még maga előtt is tisztáznia kell a jövőt és nem akar erről előre beszélni.

Valószínű, hogy nem csak neked, hanem nekik is elmarad a családi nyaralás.

2022. júl. 24. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/28 anonim ***** válasza:
83%
Ezek szerint nem a mostohaanyád, hanem alighanem a vér szerinti apád nem akar veled nyaralni.
2022. júl. 24. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/28 A kérdező kommentje:
Van diákmunkám. Vagy fürdőben dolgozom vagy pedig ruha boltban. Ősszel megyek egyetemre. Mindig bele adtam a nyaralásban. 16 éves koromban már dolgoztam szórólapoztam. Persze mostohaanyám azt mondta nem kéne szórólapot osztogatnom mert veszélyes lehet egy lány számára. Apám számba sem vesz. Anyámat nem érdekli mit csinálok csak keressek pénzt amiből tud kérni ha úgy van hogy, neki nincs. Ha nincs mostohaanyám az apai nagyszüleim sem ismerném. Lehet apám nem akar velem nyaralni de én sem vele. Amúgy is csak 1 hetet van a nyaralóban mindig.
2022. júl. 24. 14:34
 25/28 anonim ***** válasza:
81%
Ha a kettő közül a felesége (nem a mostohaanyád, van sajátod!) a normálisabb, apád meg úgyis csak 1 hétig lesz velük, akkor még egy beszélgetést megér apád feleségével, de ajánld fel, hogy fizeted a rád eső költségeket.
2022. júl. 24. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/28 anonim ***** válasza:
19%

Kié a nyaraló?

Miért szólítod anyának, mióta?

Szüleid mit szólnak, hogy így szólítod?

Egyedül nem tudtad, mit szeretnél tanulni, ezért kellett segítenie ebben?

2022. júl. 26. 05:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/28 A kérdező kommentje:
Mostohaanyámé. És beszéltem vele mondta hogy ő fáradt ahhoz, hogy sok embert bevállaljon idén és hogy nem a pénz a gond, de ahhoz képest mindenki mást ugyan úgy elhív csak engem nem. Azért segített mert bizonytalan voltam és kellett a pozitív megerősítés, hogy jól haladok az életemmel amit minden normális szülő megad a gyermekének. Anyámat nem érdekli ő csak magával foglalkozik apámat sem mert számára nem igazán jelentek semmit. Azért szólítom így mert 1 éves korom óta mindig igyekezett velem is foglalkozni amikor tudott és mindent megtudtam vele beszélni eddig. Ha bajom volt hozzá fordultam azonnal. 3 éves korom óta. A saját anyámat meg a nevén szólítom.
2022. júl. 26. 11:58
 28/28 anonim ***** válasza:
100%

#27

Ha olyan a kapcsolatotok, ahogy leírtad, akkor hidd el nekem, hogy nem veled, hanem apáddal van a gond!

Lehet, hogy neki van vele gondja, de az is lehet, hogy apád az összeveszésetek miatt megmondta, hogy idén nem akar ott látni és "Anyád" ezt nem akarja így a szemedbe mondani.

2022. júl. 26. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!