Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért esik rosszul hogy nem...

Miért esik rosszul hogy nem mehetek nyaralni a családommal?

Figyelt kérdés
1 éves korom óta az augusztust mostohaanyámmal és a fèltestvéreimmel töltöm Balatonon, de tavaly mostoha anyám minden indoklás nélkűl azt mondta hogy idén már nem mehetek. 19 éves vagyon most és nagyon megvisel a dolog. Mindenki más mehet még apám is akivel most nem vagyon jóban és ő is sokat veszekszik vele. Kérdeztem tőle hogy miért nem mehetek, de nem adott konkrét választ csak azt írta le hogy fáradt és, hogy kik lesznek lenn. És a saját anyámra nem számíthatok mert vele sosem megyünk nyaralni. Idén nem fogok eszem szerint sehová sem menni. Barátaim nagyon nincsenek akik vannak meg párkapcsolatban és a barátjukkal mennek.

2022. júl. 23. 23:07
1 2 3
 11/28 anonim ***** válasza:
91%
Esetleg anyagilag nem fér bele plusz egy ember. És nyilván nem a saját gyerekétől veszi el a nyaralást.
2022. júl. 24. 00:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/28 anonim ***** válasza:
65%
19 éves nagyfiú/nagylány vagy, ezen duzzogni... 5 évesek sértődnek be ilyenen...
2022. júl. 24. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/28 anonim ***** válasza:
89%

Kérdező: az okot mi nem tudhatjuk, de van egy ötletem:

Azt az időszakot (is) fektesd a jövőd építésébe, kreatív tevékenységek keresésébe vagy bármibe, de ne gondolj sokat erre.

2022. júl. 24. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/28 anonim ***** válasza:
87%

Apáddal összevesztek+nincs rád pénz. Ilyen egyszerű.

És természetesen nem a mostohaanyád (én is félreértettem a hibásan feltett kérdésből a helyzetet, amíg valamelyik válaszoló fel nem világosított), mert van saját anyád, akinél élsz, hanem az apád új felesége. Akivel és ezáltal veled megváltozott a viszonya. Figyeld meg, hogy rövid úton el fognak válni, vagy ha ahhoz lusták, akkor gyűlöletben fogják leélni a hátralévő életüket.

Ennél nagyobb baj, hogy nincsenek barátaid, valahogy nem valószínű, hogy mindenki 19 évesen a párjával megy nyaralni. Szoktak nagyobb társaságban is az egyikük nyaralójába vagy fesztiválozni is. Végezz diákmunkát, egyrészt ott is lehet barátokat szerezni, másrészt pénzt keresel egy szülőktől független nyaralásra.

2022. júl. 24. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/28 anonim ***** válasza:
90%
Menj el fesztivàlra önkénteskedni vagy hasonlók.
2022. júl. 24. 07:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/28 NTBS ***** válasza:
83%
Nyilván, mert kimarad az. Oka lehet a pénz esetleg a viták.
2022. júl. 24. 07:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/28 anonim ***** válasza:
73%
Apukádat kérdezd, mert az Ő gyereke Vagy.A másik , illene beszálnod a költségekbe, mert lehet ez az ok.
2022. júl. 24. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/28 anonim ***** válasza:
63%
Kérdező, adhatnál válaszokat a sok kérdésre és ez jobban útba igazítana bennünket.
2022. júl. 24. 09:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/28 anonim ***** válasza:
37%
Szerintem is bántó. Én a helyedben jelentkeznék valamilyen táborba segítőnek vagy idénymunkára, folyamatosan keresnek embert a Balatonnál. Keresnél egy kis pénzt, ismerkedhetnél, fürödhetnél. Az esetet megjegyezném, és ha nem tudnak korrekt magyarázatot adni, akkor a következő alkalommal, mikor ők kérnek segítséget, vagy bármit a családért, nagy vigyorral nemet mondanék.
2022. júl. 24. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/28 A kérdező kommentje:
Rendszeresen beszélünk velük szoktam ünnepekkor is lenni. Apámat csak augusztusban látom. Nem beszéltem apámmal nem is szeretnék nagyon csúnyán összevesztünk. Csúnyán beszélt mostohaanyámmal akit anyának szólítok és ő meg mindig a lányai közé vesz. Nem is értem mit tettem miért nem hajlandó velem megbeszélni a dolgot. Azért mentem velük hogy lássam apámat aki külföldön él és ott dolgozik. Meg azért is hogy a családommal legyek. Minden rendben volt eddig sokat nevettünk együtt sírtunk is. Végig szurkolt nekem felvételiknél is. Vele választottam ki a gumit amibe mentem. Most az egyetemet is. És most hirtelen megváltozott.
2022. júl. 24. 10:39
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!