Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Csak én érzem igazszágtalannak?

Csak én érzem igazszágtalannak?

Figyelt kérdés

Albérletben lakok a barátommal és most az unokatestvéremnek szüksége lett volna egy kis segítségre, de a barátom nem engedte meg, hogy segítsek neki.

Egész pontosan pár napra kellett volna csak befogadni az unkatestvéremet. Van egy vendégszoba, elfért volna. Nagyon összeveszett a családjával, nincs jóba az apjával. Már 1-jétől lesz neki albérlete csak addig kellett volna befogadni éjszakára. De a párom még ezt se engedte. Mert őt zavarta volna. Nekem ez nagyon rosszul esett, hogy nem segíthettem neki. Csak én erzem azt, hogy ez önzőség volt?


2010. szept. 22. 08:16
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
100%
Ha az unokatesód rendes és a párodnak nincs nyomós oka ellenkezni, akkor megértem, hogy rosszul esik. Végülis nem sok idôrôl lett volna szó.
2010. szept. 22. 08:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem attól félt a párod hogy ott ragad az unokatesód.És akkor megint jött volna a cirkusz, hogy ne rakjátok ki mert csak az unokatesódról van szó.Semmi jó nem származik az ilyenből.
2010. szept. 22. 08:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:

Erre mondjak azt, hogy "erzektelen", nincs meg benne az

egyutterzes,

Tehat az igazi szeretet hianya, mert ha lenne, akkor tudna egyutterezni es segiteni, de O onzo.


Erdemes erre odafigyelni, mert ez egyfajta tulajdonsag, ami nem fog elmulni, csak elhatalmasodni fog.

Nem vagyok benne biztos, hogy ilyen emberben meglehet bizni, mint tars, mert mi lesz akkor, ha Te leszel bajban?

2010. szept. 22. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
Lehet hogy alapból nem kedves, vagy az is lehet, hogy korábban már járt rosszul a jóhiszeműsége miatt, és többé nem akar ugyanabba a hibába esni.
2010. szept. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:

Igen, önző. Mi két barátunkat is befogadtuk, amikor kellett nekik a segítség, egyiküket két hónapra, a másikat két hétre, holott akkor még egy szobát béreltünk csak és ott tudtuk altatni.

Most valószínűleg a sógoromnak kell majd pár napra szállást adnunk.


Szerintem a barátoknak és a családnak segíteni kell, amikor csak tud az ember, már csak azért is, mert később ezt simán visszakapja :) Na meg mert ezek azok a dolgok, amik megerősítik a kapcsolatot.

Mindenképp beszélj a pároddal, mert ez nagyon önző, amit csinál.

2010. szept. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 A kérdező kommentje:

az unokatestvérem rendes és okt-1-től már megvan a helye ahova tud menni

én még nekem van lelkiismeretfurdalásom, mert az kellett mondanom, hogy nem

2010. szept. 22. 08:29
 7/15 A kérdező kommentje:
nem tudok vele beszélni, mert rögtön elkezdi sorolni, hogy neki miért lenne rossz, ha ide jönne
2010. szept. 22. 08:30
 8/15 anonim ***** válasza:
100%
Nem értek egyet a pároddal, ezt az egy hetet igazán kibírhatná, ha pedig elsejével nem költözne el, nyugodtan kirakhatná, hiszen ez volt az eggyesség.
2010. szept. 22. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Ha nem akarsz a pároddal ezen veszekedni állandóan, akkor kénytelen vagy elfogadni a döntését. Az is lehet, hogy Ő esetleg tud valamit a rokonodról amit Te nem, és ezért nem engedi oda, csak Neked nem mondja el, hogy ne fájjon.
2010. szept. 22. 08:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
76%
Azért értsd meg a párodat is.Meg van a saját kis életetek.Hiába rokonod, de akkor is "zavaró tényező".Nem arról van szó hogy nem tud hova menni.Ezt az egy hetet kibírhatná otthon a szüleivel is.
2010. szept. 22. 08:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!