Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemétláda a párom. Mit tegyek?

Szemétláda a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hosszú a történet.azzal kezdődött,hogy megcsalt,majd ezen túljutva mindig átvert a fizetésével.soha nem tudom,hogy mennyit keres.ebben a hónapban megtaláltam nála a maradék pénzét ami kb 100000Ft volt.amit én kaptam tőle az elment a kiadásokra és reggel már nem volt pénzem.szemét módon azt mondta,hogy nekem az isten pénze sem elég.hozzá teszem van két gyerekünk akiknek nem mondhatom azt,hogy most nincs mit adjak neked enni.mindig kölcsön kell kérnem másoktól a drága párom meg él mint hal a vízben.A mellet,hogy van nála pénz naponta elvisz 1500ft ot kajára és nekem kell vennem a kontaktlencsét is ami elég sokba kerül havonta.gondolkodtam rajta,hogy elköltözöm,de nem tudom hova mehetnék a két gyerekkel.Ti mit tennétek a helyemben?
2010. szept. 22. 08:16
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:
74%
Válj el!!!Egyedül is jobb lesz a helyzetetek ettől a mostanitól!Kicsiben az én férjem is ezt játszotta....Én már a feléért elgondolkodtam a váláson,elmondtam Neki,megbeszéltük,azóta minden oké!Bocs,de Nálatok szerintem a válás segít csak!!!!
2010. szept. 22. 08:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
2010. szept. 22. 08:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
8:43. A fiaim 14 és 7 évesek
2010. szept. 22. 09:10
 14/19 anonim ***** válasza:
100%

SZia!


Én pontosan egy ilyen családban nőttem fel! Dettó!


Hát mit ne mondjak! 1 héten 1x fürödhettünk, mert a víz drága, különben is a kölkök nem büdösek... hát ne tudd meg ebből mekkora balhé lett - ált. suliban, mikor véletlenül rákérdezett az ofőnk az órán - otthon. Én nem tudtam gyerek fejjel, hogy naponta kellene fürödni, mert nem ezt a példát láttam! És mit csinált anyám? Nemhogy csendben benyelte volna a dolgot, hanem a karomat ráncigálva bevitt a suliba, előkerítette az ofőmet és azt mondta hogy csak "vicceltem", aztán meg azt hogy hazudtam... f@sz@ egy család voltunk...


1 farmernacit kaptunk, és egy éven át abba kellett mennünk suliba. (nyár elején már rongyos vot!) CSak ez az egy gatyánk volt, pedig nem voltunk se gazdagok, de szegények sem...és még sorolhatnám...de egyet tudok! HA visszafordíthatnám az időt én - gyerekként - is másként állnék hozzá..


Amúgy nálatok a legelején is ilyen anyagias volt?


Én azt tanácsolnám neked, hogy:

1. üljetek le beszéljétek meg, hogy mostantól mindenki a saját keresete szerint él! A gyerekek kiadásait felezitek, és az otthoni közüzemi díjat is, a kajás pénzt is, amennyiben otthon kerül elfogyasztásra. ÉS utána jelentsd ki: innentől kezdve a kontaklencsét ő veszi a saját pénzéből, ha nem használod a kocsit akkor innentől kezdve ő fizeti a benzint is. A gyerek kiadásait előző nap beszéljétek át, és ahogy megvetted másnap, rögtön nyújtsd oda az orra alá...

2. HA ez nem megy neki, vagy nem hajlandó akkor mondd azt hogy nem ilyen férfihoz mentem én feleségül... és hogy ennek nem lesz jó vége

3. ha mindezt megtetted innentől kezdve senki nem mondhatja, hogy nem próbálkoztál: válj el! A gyerekeknek is jobb lesz, meg neked is, uis gyerektartás címen önként kapsz pénzt, és nem kell kuncsorognod!


Ui: múltkor az én kezeim közé is került egy fél millás bankszámla ... na ezért spórolt rajtunk... :( Így élni nem éri meg!

2010. szept. 22. 09:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:
84%
Amire egész biztosan nem gondolsz, pár év múlva a gyerekeid ugyanígy fognak viselkedni Veled, később pedig a saját párjukkal. Undorítóan sok az ilyen gerinctelen tahó, és persze mind úgy gondolja, ő egy igazi kemény férfi, miközben csak egy primitív tahó. Az a baj, hogy ez a jellem már csak egyre jobban megcsontosodik, nem szabad bíznod a pozitív változásban. Ja, az ilyen pasik persze kifelé egész más képet mutatnak, a valódi természetét pedig csak Te ismered. Próbálj minden kiadást a lehető legkisebbre csökkenteni, akármikor döntesz úgy, hogy vége, legalább egy kis tőkéd legyen. Szüleid esetleg?
2010. szept. 22. 09:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:
44%

NEM értem,hogyan tudtok ilyen Pasikkal összeállni??????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????????

a legtöbb pasi nem ilyen!

2010. szept. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:
Valóban, a legtöbb pasi nem ilyen, de egyik ilyen pasi sem az elejétől ilyen. Mikor érzi, hogy a nő ragaszkodik hozzá, vagy szüksége van rá (gyerek), onnantól nem színészkedik tovább, akkor meg már késő. A létező leggerinctelenebb fajta. A saját vérét sem szereti, nem hogy a gyerekei anyját.
2010. szept. 22. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 anonim ***** válasza:
Drága ám a panzió, muszáj hogy legyen neki dugi pénze.
2010. szept. 22. 14:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/19 anonim ***** válasza:
kérdez ra h 1talan minek nusult meg ha mar enyire szemét,a másik beszelges el vele oj dolgokrol mint pl mert a kozos kasza meg h 1talan mibol gazdalkogy ha nincs pez mert hát ö nem ad vagy ha nem eleget,és ha mar kolcson kersz tole és visza kell adnod akkmajd nem ugyanaz h ha elkotoznél söt meg jobban jarnal!!!
2010. szept. 22. 17:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!