Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szemétláda a párom. Mit tegyek?

Szemétláda a párom. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Hosszú a történet.azzal kezdődött,hogy megcsalt,majd ezen túljutva mindig átvert a fizetésével.soha nem tudom,hogy mennyit keres.ebben a hónapban megtaláltam nála a maradék pénzét ami kb 100000Ft volt.amit én kaptam tőle az elment a kiadásokra és reggel már nem volt pénzem.szemét módon azt mondta,hogy nekem az isten pénze sem elég.hozzá teszem van két gyerekünk akiknek nem mondhatom azt,hogy most nincs mit adjak neked enni.mindig kölcsön kell kérnem másoktól a drága párom meg él mint hal a vízben.A mellet,hogy van nála pénz naponta elvisz 1500ft ot kajára és nekem kell vennem a kontaktlencsét is ami elég sokba kerül havonta.gondolkodtam rajta,hogy elköltözöm,de nem tudom hova mehetnék a két gyerekkel.Ti mit tennétek a helyemben?
2010. szept. 22. 08:16
1 2
 1/19 A kérdező kommentje:
Ja!és még annyit tennék hozzá,hogy ha tőle kérek pénzt azt csak kölcsön kapom és a következő fizetéskor vissza kell neki adnom.
2010. szept. 22. 08:19
 2/19 anonim ***** válasza:
100%
én összetartok veled, az én párom is ilyen tetű
2010. szept. 22. 08:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 anonim ***** válasza:
100%
Igen, ez a férfi valóban nagyon gusztustalan. Mi az, hogy vissza kell adnod neki amit adott pénzt? A gyerekeket nem felezné el esetlegesen hó végén?????
2010. szept. 22. 08:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 anonim ***** válasza:
100%

Ezt nem hiszem el!!!Hogy hogy vissza kell hogy add???Hát az ő gyerekei is nem ????Ez egy szemétláda!!!!

Szüleidhez nem tudsz menni??

2010. szept. 22. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/19 anonim ***** válasza:
100%
Mire gyűjt a drága? Nem a családjára az biztos.Én elé álnék és elmondanám neki cseréljetek pénztárcát, mert a gyerekeket nem tudodod eltartani, elvégre az ő gyerekei is. Legalább rájuk legyen tekintettel, ha már ilyen szemétláda.A végső megoldásnak pedig én a helyedben az albérletet választanám, és elválnék tőle, akkor gyerektartást kell neki fizetni, ha tetszik, ha nem.
2010. szept. 22. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 A kérdező kommentje:
sajnos magától nem sajnál semmit a gyerekekre meg rászól ha kinyitják a hűtőt.mert"már megint zabálnak"Ilyenkor megtudnám ölni.
2010. szept. 22. 08:38
 7/19 anonim ***** válasza:
100%

bocsáss meg de nagyon önző a párod.

hány évesek a gyerekek?

2010. szept. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
100%

Milyen volt, amikor megismerted?

Ha akkor is ilyen volt, akkor elég lett volna tőle egy gyerek is.

Így utólag, hogy kevés a pénzed nem tudom, hogy mit lehet tenni. Ennek váláson kívül más vége úgysem lesz.

2010. szept. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
100%

úr isten...

szerintem is válj el tőle. ne akard hogy a gyerekeid így nőjjenek fel hogy még azért is rájukszól mert esznek.

2010. szept. 22. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
100%

Mi volt az az ok, hogy eljutott a mas karjaiba, ezt mivel indokolta?

Miert bekultel ki akkor vele a megcsalas utan?


Kezdjel el adni Magadra, es ne foglalkozz Vele, erd el azt, hogy O legyen a feltekeny, legy vele tavolsagtarto,

hogy erezze, hogy igenis Te egy No vagy es Edesanya.


Ne foglalkozz az O dolgaival, tehat a feleseg feladatot vegzed el, mint fozes, mosas, takaritas, s ennyi nem tobb.


Tehat nem veszed meg Neki a kontakt lencset stb. amikor penzt talalsz a zsebeben, akkor nem vitatkozol, hanem ahogyan eldugta Toled,

ugy most Te is "eldugod", s ugy viselkedsz, mint aki semmit nem latott, hadd fetrengjen a sajat fozolevebe!


Fole kell kerekedned, Te ismered, es talald meg a modjat, egy no mindig okosabb, mint egy ferfi, csak Ok erzik ezt forditva!

Legy kedves es mosolygos, de okos!


Amikor kolcson ad Neked es azt visszakeri, akkor ajanld fel Neki, hogy "ledolgozod"! Tuti megfog lepodni es eszhez fog terni, ha van Neki olyan!

Taktikazz es ismerd ki, ne keseredj el, es ne akarj elkoltozni, legy eros!

2010. szept. 22. 08:45
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!