Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van titkotok a családotok...

Van titkotok a családotok előtt? Miért haragszik rám emiatt?

Figyelt kérdés

Ismerkedek valakivel egy ideje, olyan emberrel, ami nem túl etikus (tanít). Nem tervezem évekig titokban tartani, de amíg nem tudom biztosra, hogy működőképes közöttünk a dolog, semmit nem akarok elkiabálni.

Tesómmal együtt éltünk egy hónapot most és látta, hogy jövök, megyek sokat, nem aludtam otthon, jött értem valaki stb. Kérdezte, hogy pasi van-e a dologban és mondtam, hogy hát alakul valakivel, de amíg nem biztos, nem szeretnék róla beszélni. Mert a tesómmal az a baj, hogy ő nem szándékosan, de nagyon pletykás. Szóval nem úgy pletykál, hogy elmesélek neki valamit és azonnal mondja tovább, hanem hogyha feljön egy beszélgetésben hogy ismeri-e valaki XY-t, akkor elkezdi mondani róla a szaftos dolgokat, aztán meg hogy "jaj ezt nem kellett volna". Kicsúsznak a száján dolgok, elfelejti, kivel beszélte az előzményeket és elmondja másoknak is stb. Nem szeretnék az egyetemen semmi gondot, egyikünknek sem. Főleg hogy egy karnyújtásnyira van a diplomám.

Emiatt nem mondtam senkinek ezeket, a húgom viszont haragszik, hogy ennyire nem bízom meg benne és hogy ugyan kinek mondaná el... Szándékosan biztos vagyok benne, hogy senkinek, de 3-4 gintonic után mindenről beszél mindenkinek és ez nem az a téma, amire vállat vonok, vagy kimagyarázom valahogyan.


Szerintetek érthető az én álláspontom? Mivel engesztelhetném ki, hogy ne haragudjon meg ezért 3 naponta?


2022. júl. 21. 09:11
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
59%
Jaja, és az se érdekelte hogy tanít. Naiv kis hülye.. azt hiszed nem tudja előre kik lesznek a diákjai? Ennyi ésszel egyetemista?
2022. júl. 21. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 A kérdező kommentje:

A jó édesanyáddal beszélgessél így, 21-es. :)

Nem vert szájon soha, hogy ilyen stílust engedsz meg magadnak?


Igen, biztosan mindenki, aki egyetemen tanít, előre tudja fejből már decemberben a tavaszi félévben lévő diákoknak a névsorát. Mind a 200 embert, betűrendben. Hogyne!:D


Nem az egyetemen találkoztunk, teljesen más társaságban.

2022. júl. 21. 13:14
 23/24 A kérdező kommentje:

"Miért, hol és hogyan találkoztatok?"


Még decemberben, egy közös barátunk karácsonyi buliján.

Akkor én még mással voltam együtt, ő is egy 11 éves kapcsolatban volt. Azóta ezeknek vége, amíg tanított a félév során, semmi nem történt közöttünk, csak beszélgettünk.

2022. júl. 21. 13:19
 24/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindegy amúgy ki mit gondol? Jogi tekintetben kell csak titkolni, ugye a szabályok, amúgy meg magánélet a többi.
2022. júl. 21. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!