Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Apámat miért zavarja ha a...

Apámat miért zavarja ha a nyariszunet alatt későn kelek fel?

Figyelt kérdés

Ma délben keltem fel, ami kicsit tényleg késő, de nagyon ritkán szoktam ilyenkor felkelni. Ezért apám azt mondta a tesóimnak (mert ő csak délben jön haza), hogy keltsenek fel 9kor. De ebben a családban egyedül őt zavarja hogy későn kelek fel, mert hogy majd ha suli lesz, akkor nem fogok majd tudni korán felkelni. De már július elején is ezt mondta úgy, hogy mindig időben felkelek suli időben.

És általában 10:30 körül szoktam felkelni, de ha egész nap itthon van, ez is zavarja.



2022. júl. 19. 12:42
1 2 3
 21/22 anonim ***** válasza:
100%

Egyszerűen csak irigy.


Nálunk 7-kor! kellett kelni, mert ha én nem alhatok, te se aludj, meg csináljam meg a kiszabott feladatot - nálunk nem apa volt ilyen


Most nem mindegy, hogy 9-kor állok neki annak a max egyórás munkának, vagy ebéd után, mikor nem időre kell elvégezni.


Nem, reggeli - max nyolcig, utána nem ehettünk, mert "nem tudunk ebédelni" WTF, és bármi volt, azonnal neki kellett állni.


Amúgy meg egész nap semmit nem csináltunk, mert a barátok nem jöhettek át, mi is csak ritkán hozzájuk, mert akkor hirtelen azonnal ki kellett takarítani a garázst pl...


Na hagyjuk. 33 vagyok, de minden nap 6-kor kelek, hiába alhatnék, nem tudok. Akkor sem, hogyha hajnali 2-ig vagyok fenn.


Volt bármi értelme ezen kívül? Hát semmi.

2022. júl. 20. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/22 anonim ***** válasza:
88%
Ez az a bizonyos "dögöljön meg a szomszéd tehene is" mentalitás.
2022. júl. 20. 12:23
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!