Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért veszekednek velem...

Miért veszekednek velem emiatt, ha úgyis mindig nekem van igazam?

Figyelt kérdés

Úgy látszik a szokásosnál jobban érzem az illatokat/szagokat.

Pl ma reggel ettem virsliből, a felét vacsira hagytam. Most ettem volna meg, beleszagoltam, és undorító szaga volt, savanykás. Mondtam, hogy én ezt nem eszem meg, mert romlott. Erre veszekedtek velem, hogy ennek semmi baja.. -.- Megfőzték maguknak. Beleharaptak, és kiköpték, mert rossz volt.

Sosem kérnek bocsánatot vagy ilyesmi, csak leüvöltik a fejem, ha valamire azt mondom, hogy romlott és nem kérek belőle. Pedig ha azt mondom, akkor az eddig mindig így is volt.

Volt már olyan, hogy megetették velem a romlott kaját, merthogy az még jó, aztán csodálták hogy nem tudtam suliba menni, mert a wc-n ültem...


15/L


2010. szept. 21. 18:42
1 2
 11/17 A kérdező kommentje:

Istenem mit kell ezen lovagolni hogy 1 nap alatt romlott meg? Igen 1 nap alatt romlott meg, hányszor írjam még le? A hűtő meg köszi szépen, tökjó, mert más meg nem romlik meg 1 nap alatt.


Amúgy velem nem beszélnek úgy szerencsére, de nem is hagynám magam, elég nagy szám van, én visszaszólok.. :/

2010. szept. 21. 19:02
 12/17 anonim ***** válasza:
Örülj neki, hogy ilyen problámád van. Sokan szivesen cserélnének veled.
2010. szept. 21. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 A kérdező kommentje:
Ja, ezt én is szívesen cserélném ellenkező esetben, de a többi problémámat szerintem senki sem cserélné el. ;)
2010. szept. 21. 19:06
 14/17 anonim ***** válasza:
95%

Tőlem se kértek bocsánatot, sőt, a mai napig nem hajlandó apám elismerni, ha hibázik. (anyum már nem él, halála után a munkahelyéről kerültek elő fényképek, amiket rajtam kerestek)

Ha valami eltűnt, én voltam a hibás, persze azok a holmik mindig tőlük/tőle kerültek/került elő... (múltkor valami hivatalos papírt akart apám rám kenni, aztán megtalálta a táskájában...)

21/L

2010. szept. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
Esetleg ragaszkodj hozzá, hogy csak utánuk:>
2010. szept. 21. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim ***** válasza:
Mert szegény családban nőttek fel, most pedig valamilyen betanított fizikai munkát végeznek, és semmit nem tudnak az életről? :o
2010. szept. 21. 23:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 A kérdező kommentje:
Anya nem dolgozik, apa meg taxis. Hát ez valami fizikai meló :D
2010. szept. 22. 11:34
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!