Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért veszekednek velem...

Miért veszekednek velem emiatt, ha úgyis mindig nekem van igazam?

Figyelt kérdés

Úgy látszik a szokásosnál jobban érzem az illatokat/szagokat.

Pl ma reggel ettem virsliből, a felét vacsira hagytam. Most ettem volna meg, beleszagoltam, és undorító szaga volt, savanykás. Mondtam, hogy én ezt nem eszem meg, mert romlott. Erre veszekedtek velem, hogy ennek semmi baja.. -.- Megfőzték maguknak. Beleharaptak, és kiköpték, mert rossz volt.

Sosem kérnek bocsánatot vagy ilyesmi, csak leüvöltik a fejem, ha valamire azt mondom, hogy romlott és nem kérek belőle. Pedig ha azt mondom, akkor az eddig mindig így is volt.

Volt már olyan, hogy megetették velem a romlott kaját, merthogy az még jó, aztán csodálták hogy nem tudtam suliba menni, mert a wc-n ültem...


15/L


2010. szept. 21. 18:42
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
72%
Mert a felnőttek azt hiszik ők mindent jobban tudnak és nincs az az isten, hogy bocsánatotmkérjenek. Anyám is ilyen, csak más miatt baxtat.
2010. szept. 21. 18:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
92%

Atya ég! Milyen családban élsz te, ahol ennyi a romlott kaja?

Én jó ha 1-2 évente dobok ki kaját, mert romlott.

2010. szept. 21. 18:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 A kérdező kommentje:
Apa mindig mindenből vesz egy csomót (pl szalámiból), és akkor én meg egyem meg.. Kb 3-4 napon keresztül ehetném ugyanazt.. :/
2010. szept. 21. 18:48
 4/17 anonim ***** válasza:
79%
A szalámi nem romlik meg 3-4 nap alatt! Ha virslit főzöl reggel és a hűtőben tartod akkor 1-2 napig simán eláll. Amúgy a szülők ilyenek...szerintük mindig nekik van igazuk és sajnos nem csak a szülők iylenek hanem az összes felnőtt. Ha valamit kigondolnak és te ellentmondassz akkor már rögtön te tudod rosszul és te vagy a hibás mert ellent mertél mondani.
2010. szept. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Most mondtam, hogy romlott volt a virsli, hűtőbe volt..

Szalámi oké eláll, de ki az, aki napi 3x-ori étkezésre ugyanazt eszi?

2010. szept. 21. 18:52
 6/17 anonim ***** válasza:
pl én, ha nincs más.
2010. szept. 21. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 A kérdező kommentje:

Jó, az te vagy.

Mi nem vagyunk rászorulva erre :/

2010. szept. 21. 18:57
 8/17 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
59%

A felnőttek szentek, Ők Isten főnükei vagy még annál is feljebbvalóknak érzik magukat!

A tanárok a suliba is ilyenek voltak fujj, de utáltam Őket ezért.

Ha montdtam, hogy az úgy szét fog esni, monták ne szójak bele, aztán meg mág csúnyán is néztek rám, mert szar lett.

Felnőttek azt hiszik, mert idősebbek akkor mindent megtehetnek, mert eltartanak satöbbi. Csak azt felejtik el, hogy ezt nem mi, hanem ŐK MAGUK VÁLASZTOTTÁK ÉS nekünk ehhez semmi közünk. És azt is gyakran mondogattják: Mit pofázol Te hol vagy éntőlem, nézd meg mennyi mindent elértem már az életbe! Te takony!

Aham, csak 30-40 évvel előbb is született. Hol érnék én el 16 és 22 évesen el azt amit más 40-60 évesen?

Jaaaa, és akkor csodálkoznak a felnőttek, ha bunkó vagyok velük. Mármint azokkal akik ilyenek.

Bocsy, hogy hosszú lett, de a felnőttek KURV@ sokat képzelnek magukról! FFUUÚÚÚJJJJJJJJJJJJ...

22/L

2010. szept. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:

18:52-es vagyok

1 nap alatt megromlott a virsli a hűtőben? Érdekes. Vagy nagyon finnyás családod van vagy rossz a hűtő! És ha nincs más akkor én is ugyan azt eszem naponta 2x-3x...oké közbe eszek mást is de kibírom. Ha szeretek valamit akkor meg direkt eszem ugyan azt egész nap amíg csak van.

2010. szept. 21. 19:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
bocsi 18:51:D
2010. szept. 21. 19:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!