Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért mindig én vagyok a hibás?

Miért mindig én vagyok a hibás?

Figyelt kérdés
A szüleim mindig rajtam vezetik le a feszültséget.Tudom, hogy sokat dolgoznak, és problémájuk van, azt is szeretnek és foglalkoznak is velem, de mindig mindeért én kapok.Nem vagyunk az a nagy beszélgetős család, de valahogy szeretném megoldani a problémát.Tudtok mondani valami tippet?
2010. szept. 21. 17:12
 1/7 anonim ***** válasza:
76%
Mi az a minden?
2010. szept. 21. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:

szegényke..:(

hány éves vagy?

2010. szept. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

15 vagyok

Am a minden pl ma kicsit rossz hangulatom van (női problémák) és anyum a suli előtt szépen, udvariasan megkérdezte tólem, h egész nap ilyen hülye vtam-e,csak azért mert felb*szta a főnöke.De akármi tönkremegy itthon, én tehetek róla, meg ilyenek.Szóval minden

2010. szept. 21. 17:25
 4/7 anonim ***** válasza:

igen ez nállunk is így van. :(


ha a családba elromlik akkor az csakis a gyerek lehet.. vagyis én.. :(


13/L

2010. szept. 21. 18:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:

mond meg neki h nem a te hibàd, ö b@szot valamit el azért cseszte le a fönöke nem?

beszélj vele!!

2010. szept. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nem b*szott el semmit, csak a főnökre néha rájön az 1órás 5perc....
2010. szept. 22. 16:01
 7/7 A kérdező kommentje:
Kösz a válaszokat.
2010. szept. 22. 16:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!