Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg lehet így szeretni?

Tényleg lehet így szeretni?

Figyelt kérdés

Férjem soha nem mondja,hogy szeret,nincsenek romantikus pillanataink,nem beszél kedvesen velem,nem dicsér meg sosem,hogy szép lennék,(nem vagyok nagy szépség,de rengeteget adok magamra,pláne szülés után).Nem szeretne közös programokat,illetve szeretne ,de csak ha én mondom...Neki az a közös program,ha egy fedél alatt vagyunk,de mást csinálunk.Nekem egy közös filmnézés pl.

Szóval nagyon rossz ez,mert én igényelném,de neki teljesen más az,ha szeret.Nem mondja,nem mutatja,nem érezteti.Akkor hogyan tud ő szeretni?5éve nem tudom megérteni!Bennem van a hiba?Már sokszor volt,hogy otthagyom emiatt,de csak így maradtunk.


2010. szept. 21. 10:36
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
o.k. Tanácsot kérni jöttem és nem lehurrogásért.Próbálom felfogni valahogy,hogy hogy lehet ezzel együtt élni.De nem sikerült megérteni a kérdést elment másmerre a téma.Nem erre lettem volna kíváncsi.Ne válaszoljon senki mostmár.
2010. szept. 21. 13:18
 12/16 anonim válasza:

Szia!

Én teljesen megértelek nálunk hasonló a helyzet.És igen nem volt mindig így egyszerűen így alakult és borzasztóan zavar.Nem ilyen volt csak lett.Csak köztünk sajna már egyre többször van veszekedés,ezekért és hasonló dolgokért.

2010. szept. 21. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszodat,utolsó!És akkor te mit teszel,hogy ne így legyen?
2010. szept. 21. 16:08
 14/16 anonim ***** válasza:
Igen,lehet így szeretni.A férfiak nagy része így szeret.Mire is nevelték őket kiskoruk óta?Ne sírj!Egy fiúnak nem szabad sírni,gyengének lenni,katonadolog,ne kényeskedj,nem vagy te lány...Arra nevelték őket,hogy titkolják az érzelmeiket.Az én férjem is ilyen.De én elfogadom.Valahol azt olvastam,hogy egy férfi legnagyobb szerelmi vallomása az,hogy összekötötte veled az életét.Próbáld meg elfogadni.
2010. szept. 21. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:

Az én férjem sem egy romantikus alkat :) én is "nyavalyogtam" neki hogy lehetne kicsit romantikusabb, mondhatná többször hogy csinos vagyok...


Egyébként volt olyan pasim aki olyanokat tudott mondani hogy el sem hittem :)) (hogy imád és társai ) de általában az ilyen pasik a legcsalfábbak uh szerintem nem jártunk rosszul:))) gondolj bele hogy ilyen stílussal kit tudna felszedni????? :P


A választ sajna én nem tudom megadni hogy lehet-e így szeretni mert ezt csak ők tudják...

2010. szept. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Ne légy felszínes, nem az ilyen giccs a szerelem bizonyítéka, hanem a tettek.
2010. szept. 24. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!