Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Tényleg lehet így szeretni?

Tényleg lehet így szeretni?

Figyelt kérdés

Férjem soha nem mondja,hogy szeret,nincsenek romantikus pillanataink,nem beszél kedvesen velem,nem dicsér meg sosem,hogy szép lennék,(nem vagyok nagy szépség,de rengeteget adok magamra,pláne szülés után).Nem szeretne közös programokat,illetve szeretne ,de csak ha én mondom...Neki az a közös program,ha egy fedél alatt vagyunk,de mást csinálunk.Nekem egy közös filmnézés pl.

Szóval nagyon rossz ez,mert én igényelném,de neki teljesen más az,ha szeret.Nem mondja,nem mutatja,nem érezteti.Akkor hogyan tud ő szeretni?5éve nem tudom megérteni!Bennem van a hiba?Már sokszor volt,hogy otthagyom emiatt,de csak így maradtunk.


2010. szept. 21. 10:36
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
74%

Benned van.

A férjed eddig is pont ilyen volt, igy ismerted meg, igy vagytok jó ideje.

Ha eddig jó volt, miért nem jó most?

Ha eddig nem volt jó, miért mondtad neki, hogy IGEN?

Ha ezekre van válaszod, tudasd velünk...

2010. szept. 21. 10:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
51%
miért mentél hozzá?
2010. szept. 21. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 A kérdező kommentje:

Néha villant valamit...Eddig,mint mindig megpróbáltam azt nézni,hogy segít(ha megkérem).

Nem egy alkoholista.

Hazaadja a pénzt...stb.Mindig keresem benne a jót.EZÉRT.De időről időre feljön ezek hiánya,amit leírtam fent.Így van válasz?

2010. szept. 21. 10:48
 4/16 anonim ***** válasza:

Nem egyeznek az elvárásaitok.

Pedig ez nagyon komoly alapja a kapcsolatnak.

Gondold át, hogy tényleg így szeretnéd-e leélni az életedet, vagy lépsz, és megpróbálsz egy boldog kapcsolatot keresni, ahol mindketten azt nyújtjátok a másiknak, amit elvártok.

2010. szept. 21. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:

Én is csak azt tudom mondani, amit az előttem szólók:

TE vagy a hibás!

Ez olyan, mintha én hozzámennék egy dohányoshoz...és utána csodálkozom, hogy jééé ez dohányzik...persze néha kevesebbet.

Ahogy megismerted a párod és a felesége lettél, most ne várj mást.

Igen, lesz egy egy jobb pillanat, de sosem fog gyertyafényes vacsival várni, vagy rózsaszirmokkal körbeszórni az ágyad.

Hogy nem szól kedvesen az egy másik kérdés...én inkább ezt tartom bajnak. De mit is takar ez?

Nem gügyörészik? Nem becézget minden kisállatnak?

Vagy ingerülten, bunkó módon szól hozzád?

Nem mindegy.

2010. szept. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:

Igen. A válasz az, hogy butaság volt hozzámenned csak azért, mert nem alkoholista.

Nem egyeztek semmiben.

HA eddig ez elég indok volt a házasságra, akokr legyen elég indok a folytatásra is. Ennyi.

2010. szept. 21. 10:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
De miért keresed benne? Miért nem kerestél olyat akiben eleve az van ami neked kell? Most komolyan ennyire egyszerűek az emberek?? :S Csak legyen valaki akinek lehet szülni, hazaadja a pénzt és nem ver meg? oO Hol vannak itt az álmok, ambíciók? Úristen sosem akarok ilyen lenni, bocs ha megbántalak ezzel!
2010. szept. 21. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:

Ja, azt elfelejtettem leírni:

Nekem is volt egy olyan párom, aki soha nem lepett meg semmivel, nem mondott romantikus verseket nekem, nem dicsérgetett, nem szervezett programot, csak ha megbeszéltük közösen, hogy ezt vagy azt csináljuk.(Emellett mindig tisztelettel szólt hozzám, megtett mindent, amire kértem, sosem bántott volna meg)

Nekem nem tetszett...2 évig próbáltam megváltoztatni, meg szájába rágni, hogy mit tegyen...nem csak emiatt, de megromlott a kapcsolat és szakítottam vele.

Aztán nem sokra rá egyik barátnőm mesélte, hogy miket művel vele a pasija, és sírt. Én is sírtam, hogy ilyen hülye vagyok, hogy a sok marhaság miatt elvesztettem a párom, másokkal a párjuk meg 100x szarabbul bánik.

Át kell gondolnod, hogy mik is ezek a hibák...

2010. szept. 21. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 A kérdező kommentje:
Nem akarom,hogy kinyalja a seggem!!!!!!!!!!!De viszont egyre kevesebbet ad és ez bánt a legjobban.Esküvő óta van inkább ez,nagyot változott.Az,hogy nem érzelgős,az nem gond annyira.De mostmár nincsenek érzelmi megnyilvánulásai.A kérdésem nem a házasságom vesézése volt,hanem az,hogy lehet-e érzelmi megnyilvánulások nélkül szeretni!!!!!!!!!!
2010. szept. 21. 13:08
 10/16 anonim ***** válasza:
Nem mindenki romantikus alkat.
2010. szept. 21. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!