Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Elmennétek szülővel vagy...

Elmennétek szülővel vagy szülőkkel nyaralni?

Figyelt kérdés

Tudom a nőknél ez nem okoz problémát nem szólja le érte őket senki.

De férfiaknál egyesek gáznak tartják.


Szóval szüleim réges régen elváltak. Anyám egyedül él, apám az új élettársával.


3 hónapja lett vége a kapcsolatomnak.


Ezt tudja mindkét szülőm, apám is hívott, hogy menjek velük, meg anyám is szólt hogy akkor menjek vele....apám szeretné ha megismerném jobban az új élettársát....

De ehhez túl sok kedvem nincs.


Szóval akkor már inkább anyámmal mennék.


Ehhez, általában hogyan viszonyul a többség? Amúgy külföldi útról lenne szó.


27/F


2022. júl. 7. 12:12
1 2 3
 21/27 anonim ***** válasza:
100%

Természetesen elmennék.

Nem is értem, mit számít, hogy nő vagy férfi az illető... Hogy a csudába lenne már ciki a szülőkkel bárhova menni? :o

Én ezt sosem hallottam még, max. tiniktől, akiknek épp minden ciki.

2022. júl. 7. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/27 anonim ***** válasza:
100%
Én biztos elmennék.
2022. júl. 7. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/27 anonim ***** válasza:
100%

Ja, hát 15 évesen még az ember elgondolkodi azon, hogy ciki a szülőkkel csinálni valami, pl. nyarlást, de felnőttél, magadnak kellene eldönteni ezeket a dolgokat.


Én szívesen megyek a szüleimmel nyaralni, és gyakran meglátogatom őket vidéken is, pedig 45F vagyok.

2022. júl. 7. 16:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/27 anonim ***** válasza:
100%

Jó, azért egy kis burkolt nőgyűlöletet csak sikerült beiktatni a kérdésbe.


Nem, baromira nincs olyan, hogy nőknek nem ciki, férfiaknak az elmenni szülőkkel nyaralni, max te találtad ezt ki nagy utálatodban. Értem, hogy most szakítottál és haragszol netán az exedre, de ezért nem más nőket kell burkoltan lenézni, mert jaj bezzeg nekik mennyivel könnyebb.


Akinek ez ciki, annak mindenhogy az. Értelmes felnőtt meg inkább megbecsüli, hogy van erre lehetősége. Sokaknak nem élnek a szülei, sokaknak nincsenek már olyan állapotban, sokaknak meg egyszerűen nem telik nyaralásra. Nálad egyik opció sem áll fenn, inkább örülj neki.

2022. júl. 7. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/27 anonim ***** válasza:
93%
Férfi vagyok és 35 leszek,és 1 hónap múlva megyek el anyámmal és hugommal kirándulni.Nekem nem gáz.Felevenítjük a régi időket,mivel olyan helyre megyünk ahova gyermekkorunkba is többször elmentünk.Jó kis nosztalgia utazás lesz.:)
2022. júl. 7. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/27 anonim ***** válasza:
100%

Akárhogy nézem, 27 évesen már nem ott kellene tartani fejben, hogy mit gondolnak "egyesek".


Egyáltalán kik azok az "egyesek"? A világon minden dologra lehet találni "egyeseket" akik ellenzik, akkor ilyen erővel élve születni is szégyen mert bármit teszel az szálka lesz "egyesek" szemében.


Azt sem értem mi az, hogy viszonyulni? Mihez viszonyulni? Nem is értem. Logikusan nézve egyáltalán honnan a tökből tudná bárki, kivel nyaralsz? Kit érdekel egyáltalán? És kit érdekel, hogy kit érdekel?

2022. júl. 7. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/27 anonim ***** válasza:
16%

Nőként mondom, hogy ha valaki nőként az anyjáékkal nyaral, az valszeg nem vált még le érzelmileg, nagy eséllyel. Mondjuk nekem elég kontrollmániás, terhelt családom van és ha a párom is erőltetné a nyaralást majdnem anyósákkal, nem tapsikolnék örömömben, maradjunk ennyiben.

Ha neked normális az anyukád, akkor menj, ha jó a viszonyotok. Nekem nem kell megfelelned amúgy sem, meg szerencsére van normális szülő-gyerek viszony is, még ha erre kevés példát látok.

2022. júl. 7. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!