Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért üti ki ennyire a pasikat...

Miért üti ki ennyire a pasikat egy betegség?

Figyelt kérdés

Én is beteg vagyok és a barátom is.

Jó oké, néha fárasztó vagyok, főleg mikor rossz kedvem van és egy semminek érzem magam, de hogy most erre azt írta, hogy "nincs türelme " hozzám, ez azért elég rosszul esett.. :(

Bezzeg mikor én elájultam a menzesz fájdalmaimtól 1 szóval se panaszkodtam neki... Komolyan mintha egy megfázás, mandulagyulladás a világvége lenne a pasiknak...


15/L


2010. szept. 20. 21:25
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
A betegség nem szavalóverseny, ki tudja jobban előadni. A fájdalmat mindenki másképp kezeli, valaki jobban, van aki kevésbé. A páromat jobban megviseli, engem nem annyira. A doki szerint igen magas a fájdalom küszöböm. Lehet, hogy ő a saját betegsége megküzdése mellett már máséra nem volt kíváncsi. Ezt is meg lehet érteni.
2010. szept. 20. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
37%

Jézusom... ugye tudod hogy mekkora baromságot mondtál... 31 évesen...

amúgy abban igazad van, hogy nem szabad általánosítani. de ezek konkrét személyek voltak akiket felsoroltak. nem például rólad beszéltek.

2010. szept. 20. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
75%

És hallottunk ellenpéldákat is.

Az én apukám soha nem nyavalygott betegség miatt. Ő az a tipikus vadember típus.

2010. szept. 20. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:

Nézd kérdező..,ezt jobb ha megtanulod,legyen az fiatal vagy idős pasi,mindegyikünket már egy kis influenza is ágynak dönt és jajgatunk...,ebbe bele kell törődnötök és ápolgatni minket nagyon beteg embereket!:D

Ti szivósabbak vagytok Nők,mert titeket megedzett úgymond a menstruáció az évek alatt(magasabb fájdalomküszöb stb..),ezért egy influenza meg sem kottyan már Nektek...,na ezért üt ki minket egy betegség!29F

2010. szept. 20. 22:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
En ugyanugy eloadom a hattyu halalat, ha beteg vagyok, mint barmilyen ferfi(jo azert meg lenne mit tanulnom, de egesz jo vagyok:D) csak azzal a kulonbseggel, hogy en egyedul szeretek szenvedni:D Szoval szerintem nem igaz, hogy csak a ferfiak szenvednek igy, bar teny, hogy nagyon latvanyosan tudnak haldokolni:p (meg pl amikor nem jatszom meg, es tenyleg hanyok a fajdalomtol, az nekem is a menstruacio, mindenem faj, a petefeszkem, a hasam gorcsol es olyan, mintha ki akarnak belolem rangatni a mehemet, faj a fejem, a mellem, felpuffadok, megy a hasam, hanyok stb.. Asszem ez az, amikor joggal vagyok rosszul)
2010. szept. 20. 23:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
Mondjak durvábbat? Amikor szültem mondtam a férjemnek, hogy már annyira nagyon fáj...erre ő "gondolom, neki is ma úgy sajog a pár hónapja eltört keze". :S nem is üvöltötem le a fejét :D
2010. szept. 21. 13:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
Na hát ez ismerős :D A párommal ugyanez a bajunk, valószínű egymásnak adtuk át. Mandulagyulladás, orrfolyás, torokfájás, fejfájás. Annyi különbséggel hogy én lázasan is bementem suliba nagy táskával, és még a 2000 métert is lefutottam szabadtéren. Míg ő mikor hazaértünk suliból és szerettem volna pihenni csak nyöszörgött meg forgolódott teát kellett neki főzni ( amit szívesen megcsinálok csak néha nekem is jólesne ;) ) nem hagyott pihenni mondogatta hogy milyen rossz. Tényleg nagyon ki tudja őket ütni egy betegség de én úgy veszem észre hogy a hosszútávú problémákat viszont jobban tűrik. Pl. szegénykémnek "lebénult" az arca, nem tudott pislogni, nyelni, érezni alig tudott, a kezelése mai napig tart én órákat sírtam miatta, ő viszont csak nevetett úgymond lese tojta. És érdekes mert ebben erős, egy megfázásba pedig "belehal". Nálam ez fordítva van. Engem nem érdekel a megfázás, de gey ilyen bénulós cucctól nagyon megijednék. Természetesen támogatom és szeretem, ápolom csak képzeljétek el ha fájó fejjel folytonos köhögési rohammal és lázzal arra kell figyelned miért nyöszörög épp.
2010. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:

A válasz írója 75%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 21:40


Hihi,nekem is egy ilyen Nő kéne aki igy ápol mikor nagy beteg vagyok:D 29F A párodnak egyébként arcidegzsábálya van igaz? Mert ha az van,azé nem kis fájdalom az se...

2010. szept. 21. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
Bell féle bénulás. Úgy tudom nem fáj neki csak ijesztő. Hogy ugye nem érez bizonyos ízeket, nem tud pislogni, homlokot ráncolni, mosolyogni. De már szinte teljesen rendbejött, pár kezelés és újra a régi :)
2010. szept. 22. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!