Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért üti ki ennyire a pasikat...

Miért üti ki ennyire a pasikat egy betegség?

Figyelt kérdés

Én is beteg vagyok és a barátom is.

Jó oké, néha fárasztó vagyok, főleg mikor rossz kedvem van és egy semminek érzem magam, de hogy most erre azt írta, hogy "nincs türelme " hozzám, ez azért elég rosszul esett.. :(

Bezzeg mikor én elájultam a menzesz fájdalmaimtól 1 szóval se panaszkodtam neki... Komolyan mintha egy megfázás, mandulagyulladás a világvége lenne a pasiknak...


15/L


2010. szept. 20. 21:25
1 2 3
 1/29 A kérdező kommentje:
Ráadásul tavaly pár hónapon át minden nap ápolgatnom kellett a lelkét, mert padlón volt, és ha én ilyet mondtam volna... :SS
2010. szept. 20. 21:26
 2/29 anonim ***** válasza:
89%
Kicsim annyira fiatal vagy, és ha már ilyen a kis barátod, ne is várjál tőle többet. Ő soha nem lesz a te lelki társad.
2010. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
17%

Csak ő évente egyszer beteg, te meg havonta előadod a nagyhalált, aminek egyébként semmi értelme, mert még vagy 40 évig fogsz menstruálni, és az egy természetes dolog. Neki se lehet könnyű.


Amúgy... nem muszáj vele lenned, ha idegesít.

2010. szept. 20. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 A kérdező kommentje:

De az, oké szarul érzi magát, megértem, de le tudott volna írni nekem 1 mondatot hátha jobban érzem tőle magam :(

Különben mindenben egyetértünk, tök jó minden, és tavaly én tehernek se vettem azt, hogy ápolgassam a lelkét...

2010. szept. 20. 21:30
 5/29 A kérdező kommentje:
Elolvastad amit írtam? Meg se említettem neki, hogy olyan szrul szoktam lenni "havonta". És azért szerintem mandulagyulladás és fájdalomtól elájulás között van különbség, sajnálom ha te nem így látod
2010. szept. 20. 21:31
 6/29 anonim válasza:
89%
21:29-es! Te tuti,hogy pasi vagy! Csak egyetlen egy alkalommal kívánnék neked menstruációt,és mivel férfi vagy nem biztos,hogy túlélnéd. Bizonyított dolog,hogy a nőknek mgasabb a fájdalomküszöbe.
2010. szept. 20. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 A kérdező kommentje:
Hagyd, nem számít. Ráadásul nem is minden hónapban fáj annyira, dehát istenem, ha pasi úgyse tudja.. Csak látna engem 1x szemtől szembe amikor nagyon fáj.. Suliban összeesés, görcsoldó injekciók.. Fincsi...
2010. szept. 20. 21:35
 8/29 anonim ***** válasza:
A férfiak ilyenek, de ezt te még nem láthatod, hisz tini vagy. A srácok már fogantatásuk pillanatában elkapják ezt a "betegséget", ha valami fáj, akkor nagyon, de nagyon fáj. A nő meg havonta rosszul van, olyan rutinszerűen.
2010. szept. 20. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
én pasim kapna is ha ilyeneket hisztizne nekem..."nincs türelme", jolvan, akkor neked se legyen rá..:D
2010. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim ***** válasza:
21:37 vok. és nő, de már rég nem tini. :)
2010. szept. 20. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!