Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért üti ki ennyire a pasikat...

Miért üti ki ennyire a pasikat egy betegség?

Figyelt kérdés

Én is beteg vagyok és a barátom is.

Jó oké, néha fárasztó vagyok, főleg mikor rossz kedvem van és egy semminek érzem magam, de hogy most erre azt írta, hogy "nincs türelme " hozzám, ez azért elég rosszul esett.. :(

Bezzeg mikor én elájultam a menzesz fájdalmaimtól 1 szóval se panaszkodtam neki... Komolyan mintha egy megfázás, mandulagyulladás a világvége lenne a pasiknak...


15/L


2010. szept. 20. 21:25
1 2 3
 11/29 A kérdező kommentje:

Azért nem gondoltam volna, hogy így kell hisztizni egy betegség miatt :S

Én is beteg vagyok, lehet nem annyira, de lázas is voltam ma, mégis még takarítottam is, segítettem főzni, stb..

2010. szept. 20. 21:38
 12/29 A kérdező kommentje:
Bocis, de kit érdekel, hogy nem tini vagy? Vagy ezt most miért volt muszáj ide beírni? A válaszod cseppet sem volt hasznos, akkor minek írsz még továbbra is ide?:S
2010. szept. 20. 21:39
 13/29 anonim ***** válasza:

Vannak férfiak, akik azt várják, hogy a nő folyton babusgassa, pátyolgassa őket, lesse minden kívánságukat, sajnálják őt... és erre tökéletes alkalom a betegség során előadott nagyhalál (és persze a haverjaik előtt meg ezeknek a pasiknak a többsége meg játssza az agyát, hogy mennyire könnyen, egy zokszó nélkül átvészelték, meg hogy semmiség). De persze ez nem mkire vonatkozik.


Ja, és attól még, hogy vki beteg, és nincs kedve emberekkel találkozni, az természetes dolog. De ezt tudni kell illedelmesen, nem ilyen paraszt módon elmondani... főleg nem egy tininek, aki egyébként is érzékeny az ilyen dolgokra a korából adódóan...

2010. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
7%
Azért mert jogom van ide írni. Egy lehetőség. Sértőt nem írtam. DE tudod neked fáj a barátod sírása, téged bosszant a marhaság. Én adtam egy lehetséges megoldást, amit egy érettebb nő lát. Ezt a kérdést naponta fel lehet tenni, de amikor már idősebb leszel, s talán együtt élsz egy férfival, mondom férfival, s nem egy tini sráccal, akkorra fogod tudni a megoldást, vagy továbbra is lehetőséget biztosít a GYK.
2010. szept. 20. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
85%

Mert pasik. És még fiatal. Bár apum is szokott nyavajogni egy enyhe megfázás miatt. :D

És nekem senki se ne mondja azt, hogy meglehet szokni ezt a 7 napig tartó kínszenvedést. Akinek 3-4 napig tart, és nem fáj semmije annak szerencsés. Még talán meg is értem, hogy

megtudja szokni... De én pont az ellenkezője vagyok.

Fáj a hasam,derekam, a lábaim zsibbadnak, ideges vagyok,feszült,az első 2-3 napba fáj nagyon, és elég sűrűn is szokott jönni még az 3.-4 . napban is.

Tehát nem tudom ,h ogy egy pasi ha csak egyszer is nő lenne, és ezen végigkellene mennie, akkor szerintem sírva könyörögné vissza, hogy férfi legyen! Amit nem csodálok, mert nekik sokkal könnyebb minden. :S

2010. szept. 20. 21:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
89%
már azt hittem egyedül vagyok a párommal... mi 8 éve vagyunk együtt, gyerekünk is van. Pár napja megfázott előadta a hattyú halálát, kiszolgáltam, feküdt... jaj meg akart halni. Most hogy átadta a náthát - hál isten nem vagyok rosszul csak folyik az orrom - le sem szarja a fejem, még hurrogott hogy mért iszom neocitrant.
2010. szept. 20. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
93%

Na, baccus! Ezt a kérdést már mióta ki akartam írni!


Múltkor apám adta elő a nagy halált, pedig csak meg volt fázva... 38,5C-nál olyan színházat lerendezett, hogy csak na... bezzeg mikor mi kicsik voltunk 39,5-40C-os láznál, nekünk "kuss" volt a nevünk...doki vissza is küldte XDDD , azt mondta, erre nem ír fel neki antibiotikumot!


Szánalom...

2010. szept. 20. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
9%

Az exemmel amikor együtt voltam, havonta volt beteg,(a menstruációján kívül) de persze ha nekem volt bajom, az nem számított.

Amiket leírtok általánosítás és hülyeség.

Szervezettől függ, ki mennyire tűri a fájdalmat.

Ha így lenne, mint ahogy leírtátok, akkor sokkal több nő lehetne katona, hiszen jobb fájdalomtűréssel jobb eredményeket lehet elérni.

De nincs így.

Éljetek csak tovább saját álomvilágotokban.


31 F

2010. szept. 20. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:

Szerintem az, aki egy megfázás miatt előadja a hattyú halálát, az nem is férfi. Lehet h 30 éves, de nem férfi. Csak egy nyavajgós hapsi.

Én nem is jártam még ilyen fiúval. (3 barátom volt: 3 év; 1 év; 1,5 év-jelenlegi)

A páromban azt szeretem, hogy amikor beteg vagyok akkor odafigyel rám és mellettem van amikor tud. Amikor mesu miatt fájt a hasam a fél szomszédságot felzargatta, hogy szerezzen nekem gyógyszert és elrohant a boltba betétért.

Amikor ő beteg akkor engedi, hogy kicsit! pátyolgassam de nem válik magatehetetlen 5évessé. Még akkor sem, amikor előző nap 42 fokos láz után jött ki a kórházból!

Szerintem ez a normális.

21/L

2010. szept. 20. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 A kérdező kommentje:

31/F:

Ugyanaz a bajunk barátommal. Én nem nyavalygok, semmi bajom sincs, ő meg ezt csinálja..

Te vagy én élünk akkor álomvilágban?..

2010. szept. 20. 21:58
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!