Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyek ha nagy leszek?

Mi legyek ha nagy leszek?

Figyelt kérdés

Most 7.es vagyok és olyan helyre akarok menni ahol azzal foglalkoznak ami lenni akarok (bocs de erről semmit nem tudok szóval bocs ha hülyeséget írok :S×D). Néha ez akarok lenni, néha az. Nem vagyok jó tanuló, mostanában hármas. Nincs olyan tantárgy amit kiválaszthatnék.

Matekból alig lesz meg a kettes van egy olyan érzésem:S

Kémiát utálom a földrajzzal, biosszal együtt, a fizika még el is megy de nem a kedvencem. Irodalom, nyelvtan mikor milyen. Angolból végülis egész jó vagyok meg technikából. Énekelni nem tudok. Tesiből se vagyok a legjobb. Most kb ennyi jutott eszembe. Ja meg töriből is olyan hármas vagyok. Tanulni utálok. Engem inkább a gépek (kamionok, rakodógépek meg ilyenek) érdekelnek. Régebben rendőr akartam lenni de ahhoz tesi kell meg a katonához is. Utána valami állatokkal foglalkozó akármi, cukrász.

Ha belegondolok én a tesis és az autós foglalkozások érdekelnek. Azt se tudom milyen suliba menjek, mi legyek meg semmit. Nincs semmi elképzelésem :S pedig jó lenne valami olyat választani ami érdekel is. Van valami autóstesis ötletetek:D

13/L


2010. szept. 20. 21:06
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

Hát én is a gimit javasolnám, és akkor nyertél még pár évet, hogy eldöntsd mit is szeretnél:)

Viszont a tanulást ne hanyagold el, mert annak nincs értelme, hogy úgy rugdosnak át évvégén a tárgyakból, csak azért mert nem szereted. nem szeretni kell sajnos, hanem megtanulni. elég akkor szeretned, mikor már fősulin, egyetemen vagy és az életcélodnaqk megfelelő képzést kapsz:)

Én sem szerettem tanulni, de mikor bekerültem fősulira olyan könnyen ment, mert azt tanulhattam, ami érdekel. mellette van egy pirotechnikusi papírom is, mert robbantani jóóó:D

most a cukrászon gondolkozom, csak még picike a lányom, addig nem megy:)

2010. szept. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

Szia

szerencs mellett laktam érettségiig,Bocskaiba jártam suliba,neked is csak ajánlani tudom


C osztály-ba,rendészetire felvesznek kicsit rosszabb átlaggal is

Melyik általános suliba jársz?


Miskolcot nem ajánlom,"elkallódnál" (ehh,én ilyet mondani,öregszem:D)


jelentkezz a bocskaiba,van még időd eldönteni mi szeretnél lenni.


Tokaj-ba ne menj semmiképp,Miskolc mellett ha döntessz,akkor Fáy,avasi,vagy (bár rossz hire van,de a szinvonal még mindig jó) Bláthy

23/L

2010. szept. 21. 09:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

A Rákócziba járok. A Bocskaiba jár a nővérem...nekem nem tetszik amit mond róla. Bár az 118ba se mennék. Én Tokajba vagy Miskolcra akartam menni.

Amúgy a rendészeti nem kemény egy kicsit?

2010. szept. 21. 17:54
 14/14 anonim ***** válasza:

rendészeti tanulás szempontjából nem kemény,2-es átlaggal mindig ők huzták le a gimi átlagát:D

inkább mozgás szempontjából nehéz (bár lehet csak nekem tűnik annak,én világ életemben lusta voltam)


nővéred valószinű nem olyan hozzáállással ment oda,hogy azért is jol fogja magát érezni



én hatosztályosba jártam,fantasztikus közösség volt,mai napig tartjuk a kapcsolatot

tanári karban vannak nem odaillőek,de ismerve a tokaji,és pár miskolci középsulit,messze a legnormálisabbak


rendészetin végzett elég sok ismerősöm.Van akiből rendőr lett,van akiből közgazdász,van akiből mérnök...szóval ez csak egy jó alap arra hogy rendőrnek menj,de semmire nem kötelez,simán mehetsz másnak is


118...annál az is jobb ha sehova nem mész...falain belül 2x voltam,örültem hogy kiértem...ott k.rvákat meg bűnözőket képeznek...


tartanak nyilt napot minden középsuliban...neten fennvannak az időpontok,meg ha betelefonáslz,megmondják


menj el ezekre,és döntsd el


de ha a bocskai ott van közel,nem érdemes messzire menni még (majd érettségi után elég)

23/L

2010. szept. 21. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!