Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mi legyek ha nagy leszek?

Mi legyek ha nagy leszek?

Figyelt kérdés

Most 7.es vagyok és olyan helyre akarok menni ahol azzal foglalkoznak ami lenni akarok (bocs de erről semmit nem tudok szóval bocs ha hülyeséget írok :S×D). Néha ez akarok lenni, néha az. Nem vagyok jó tanuló, mostanában hármas. Nincs olyan tantárgy amit kiválaszthatnék.

Matekból alig lesz meg a kettes van egy olyan érzésem:S

Kémiát utálom a földrajzzal, biosszal együtt, a fizika még el is megy de nem a kedvencem. Irodalom, nyelvtan mikor milyen. Angolból végülis egész jó vagyok meg technikából. Énekelni nem tudok. Tesiből se vagyok a legjobb. Most kb ennyi jutott eszembe. Ja meg töriből is olyan hármas vagyok. Tanulni utálok. Engem inkább a gépek (kamionok, rakodógépek meg ilyenek) érdekelnek. Régebben rendőr akartam lenni de ahhoz tesi kell meg a katonához is. Utána valami állatokkal foglalkozó akármi, cukrász.

Ha belegondolok én a tesis és az autós foglalkozások érdekelnek. Azt se tudom milyen suliba menjek, mi legyek meg semmit. Nincs semmi elképzelésem :S pedig jó lenne valami olyat választani ami érdekel is. Van valami autóstesis ötletetek:D

13/L


2010. szept. 20. 21:06
1 2
 1/14 A kérdező kommentje:
Tényleg bocs a fogalmazásért.
2010. szept. 20. 21:06
 2/14 anonim ***** válasza:
Autóstesis ötlet, talán a kaszkadőr:) Gondolok még az autószerelőre. Inkább szorgalmazd magad a tanulással. Vagy egy sima gimnázium elvégzése után még választhatol, addig még sok időd van hátra.
2010. szept. 20. 21:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:

Budapesti vagy?

Mert Pesten van egy Banki Donat nevezetu szakkozep, ahol ilyen karosszeria lakatos, meg stb. kepzesek vannak( erettsegis termesztesen) es nem kell olyan jo eredmeny a bekeruleshez.

De szerintem menj el egy gimibe es utana szakmazz, mert meg megvaltozhatsz.


Szivesen segitek, csak azt mondd meg, hogy pesti vagy-e, mert inkabb a pesti iskolakat ismerem, a tobbi regiobol csak egy-ket kozepiskolat.

2010. szept. 20. 21:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 A kérdező kommentje:

Na hát akkor inkább lennék drogos vagy mittudomén de ilyenek nem leszek...

Amúgy Pesttől elég messze lakok. Szerencsi vagyok (Miskolctól 35km).

2010. szept. 20. 21:22
 5/14 anonim ***** válasza:
bányász
2010. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
Amúgy szerintem gimibe úgy meghúznának...:S
2010. szept. 20. 21:23
 7/14 anonim ***** válasza:

az a lényeg ne legyél diplomás munkanélküli.

tanulj szakmát! ami érdekel. volt egy csaj az iparisuliba ahova jártam. autószerelőnek tanult.

(esetleg éretségizz le,) a diploma meg akár jöhet utánna. ha az kell. az ember mindig tanul.

2010. szept. 20. 21:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 A kérdező kommentje:
Amúgy még kamionos is lennék szívesen :D csak akkor a tesit átraknám a hétvégékre vagy amikor lenne rá időm.
2010. szept. 20. 21:28
 9/14 anonim ***** válasza:

szia! gondolom miskolcra készülsz suliba. ajánlom az andrássyt,ott van informatika és sok jó fiús szak. illetve a másik a szemere. [link] itt is elég jók a szakok.


tanácsolom,hogyha nem szeretsz seggelni,akkor gimibe,szakközépbe semmiképp! engem anyámék a 3as átlagommal a zrínyibe erőszakoltak be. az eredmény az lett,hogyha nem költözöm el akkor megbuktam volna első éven. most egy szakiskolában tanulok még 2 évet,női szabó szakon,tatabányán. utána megyek érettségizni és talán még egy szakmára. hidd el,többet érsz vele mintha 6 diplomád lenne. inkább legyen egy-két jó szakmád!(hozzáteszem,mostmár ösztöndíj is van a hiányszakmán tanulóknak,úgyhogy start! :)

2010. szept. 20. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Én azt mondom menj gimibe, utána szakma. Nehogy szakiskolába menj mert nagyon megszívod. Én sem szeretek tanulni de muszáj tehát tanulok. És meg is látszik, bár itt ott még kéne. (bizonyításképp: matekból meghúztak de 3as lett a pv-m)
2010. szept. 20. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!