Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosz csalàdtagjaim vannak....

Rosz csalàdtagjaim vannak. Keveset keres de kell neki az én összes pénzem. Hogy szóljak rájuk eréjesebben?

Figyelt kérdés
Anyámmal, nővéremel és annak gyerekével élek egy házban. En keresek legjobban.Szoktam felre rakni a fizumbol. Fogaszti kezelesem lesz majdnem 100 e ft. Nem tetszik nekik hogy megcsinálom a fogamat.Noverem inkább a fiára költené a penzt. Haragszok rájuk. Ha raszolok hogy az olcsobb termeket vegye meg, vagy ne vegyen neki ezer edesseget, akkor en vagyok a rosz.Meg tanulni se tanul a gyerekevel. Parja reg elhagyta más miatt. Itthon nem akar takaritani. Anyám se csinal itthon semmit.

2022. jún. 26. 22:12
1 2 3
 21/24 anonim ***** válasza:
68%
Ja, hogy itt helyes válaszok is vannak.
2022. jún. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/24 anonim ***** válasza:
75%
Kiveszel egy szobát valahol, és kész.
2022. jún. 27. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/24 anonim ***** válasza:
74%
Tartsd bankkártyán a pénzed. A rezsibe fizesd a rád eső részt, ha tudsz vezess külön konyhát, ne közösködj velük. Tisztázd, hogy ezentúl azt eszik, amit vesznek maguknak, ahogy te is. Ha nem működik, költözz el, bérelj szobát. Idegenekkel ez sokkal jobban szokott működni.
2022. jún. 27. 12:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/24 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem úgy lehet, hogy egyben tartják a pénzt. Hogy az "közös".

Állj a sarkadra, ne hagyd kihasználni magad.

2022. jún. 29. 13:29
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!