Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosz csalàdtagjaim vannak....

Rosz csalàdtagjaim vannak. Keveset keres de kell neki az én összes pénzem. Hogy szóljak rájuk eréjesebben?

Figyelt kérdés
Anyámmal, nővéremel és annak gyerekével élek egy házban. En keresek legjobban.Szoktam felre rakni a fizumbol. Fogaszti kezelesem lesz majdnem 100 e ft. Nem tetszik nekik hogy megcsinálom a fogamat.Noverem inkább a fiára költené a penzt. Haragszok rájuk. Ha raszolok hogy az olcsobb termeket vegye meg, vagy ne vegyen neki ezer edesseget, akkor en vagyok a rosz.Meg tanulni se tanul a gyerekevel. Parja reg elhagyta más miatt. Itthon nem akar takaritani. Anyám se csinal itthon semmit.

2022. jún. 26. 22:12
1 2 3
 1/24 anonim ***** válasza:
97%

És mi köze a családtagjaidnak a Te fizetésedhez? Vegye meg mindenki a saját pénzén amire szüksége van.

Egyáltalán miért laksz otthon?

Ne haragudj, de jó nagy palimadár vagy. Én nem tartanék el senkit, mivel senkinek semmi köze a megkeresett pénzedhez.

2022. jún. 26. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/24 anonim ***** válasza:
98%
Saját pénzedet arra költöd amire akarod.
2022. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/24 anonim ***** válasza:
98%
Nem vagytok külön kasszán a nővéreddel? Ha nem, akkor ideje megtenni ezt a lépést. Az ő dolga ellátni a fiát.
2022. jún. 26. 22:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/24 anonim ***** válasza:
98%

#1-nek igaza van. Miert tartod el őket?

Palimadárnak néznek...

2022. jún. 26. 22:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/24 anonim ***** válasza:
97%

Ha raszolok hogy az olcsobb termeket vegye meg, vagy ne vegyen neki ezer edesseget, akkor en vagyok a rosz


Nem kell rászólni, a SAJÁT pénzéből megteheti :)

De te ne adj neki.

2022. jún. 26. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/24 anonim ***** válasza:
100%
Minek adod oda?
2022. jún. 26. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/24 Savlekotő ***** válasza:
100%
Paraziták de te vagy a madár
2022. jún. 26. 23:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/24 anonim ***** válasza:
95%

Azt írtad,hogy te keresel a legjobban. De azt nem,hogy részarányosan fizetitek a rezsit,vagy bármi mást is. Erről kicsit bővebben is írjatnál...

Amúgy meg,tényleg nem szokásom ezt írni,de ha csak kihasználva érzed magad,akkor költözz el.

2022. jún. 27. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/24 anonim ***** válasza:
100%
Mi közük a te penzedhez? 100e ráadásul apropenz, pláne fogászat esetén.
2022. jún. 27. 00:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/24 anonim ***** válasza:
100%

"rosz"


🤣🤣🤣

2022. jún. 27. 00:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!