Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Rosz csalàdtagjaim vannak....

Rosz csalàdtagjaim vannak. Keveset keres de kell neki az én összes pénzem. Hogy szóljak rájuk eréjesebben?

Figyelt kérdés
Anyámmal, nővéremel és annak gyerekével élek egy házban. En keresek legjobban.Szoktam felre rakni a fizumbol. Fogaszti kezelesem lesz majdnem 100 e ft. Nem tetszik nekik hogy megcsinálom a fogamat.Noverem inkább a fiára költené a penzt. Haragszok rájuk. Ha raszolok hogy az olcsobb termeket vegye meg, vagy ne vegyen neki ezer edesseget, akkor en vagyok a rosz.Meg tanulni se tanul a gyerekevel. Parja reg elhagyta más miatt. Itthon nem akar takaritani. Anyám se csinal itthon semmit.

2022. jún. 26. 22:12
1 2 3
 11/24 anonim ***** válasza:
100%

remélem még véletlenül se derül ki h engeded h a te sporolt pénzedet herdálja bárki más is a családotokban

ne foglalkozz velük amúgy, megoldják ha valami kell nekik

ha vannak szükségleteik ne hogy ám már te fizess érte v a te sporolt pénzedet ne költhesd amire akarod, ha ők elkölthetik baromságokra te meg pláne olyanra ami szükséges

2022. jún. 27. 00:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/24 anonim ***** válasza:
100%
Költözz el, és akkor te osztod be a pénzedet.
2022. jún. 27. 05:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/24 anonim ***** válasza:
100%
Nem kell velük együtt élni és máris meg van oldva a probléma, senki nem szól bele abba, hogy mit csinálsz a penzeddel
2022. jún. 27. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/24 anonim ***** válasza:
79%

Jajj nálunk is hónapokig hallgattam hogy miért nem veszek okostelót holott épp a fogaimra gyűjtök, nekem félmilla körül lenne tíz darab koronacsere stb. hát ezért! Ritka értetlenek tudnak lenni. "Noverem inkább a fiára költené a penzt" akkor szóljon a gyerek kedves apjának semmi közöd a gyerekéhez tkp. csak egy háztartásban éltek nem életközösségben basszus.

Pont ahogy írod: erélyesen!

Hajrá!

2022. jún. 27. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/24 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem költözöl el?


Hiszen neked van kereseted és nem a te dolgod eltartani őket.

2022. jún. 27. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/24 anonim ***** válasza:
79%
A helyesírásból és tartalomból következtetve gondolom ti se a strandon barnultatok le...
2022. jún. 27. 09:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/24 anonim ***** válasza:
97%
LoL
2022. jún. 27. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/24 anonim ***** válasza:
85%
ly-nal
2022. jún. 27. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/24 A kérdező kommentje:
16os ez hogy jön ide??? Mért te mindig helyesen írsz?? Ideges voltam. Gusztustalan vagy.
2022. jún. 27. 09:55
 20/24 A kérdező kommentje:
Többieknek köszönöm a helyes válaszokat.
2022. jún. 27. 09:56
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!