Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ki ilyenkor a hibás?

Ki ilyenkor a hibás?

Figyelt kérdés
A szüleim dolgozni voltak.A testvérem lejött rendet rakni.Mikor a szüleim hazajöttek, össze vissza dicsérték és vele együtt elkezdtek provokálni.Utánna könnyen elgurult a gyógyszerem és kiröhögtek.Aztán elkezdtem káromkodni(nem annyira veszedt módon pl barom, idióta).Utánna testvérem lehozott egy olyan replika régi fegyvert ,aminek a csövének dugja az ujját,és mikor kihúzza belőle hangot ad ki,mivel kicsi a csöve.Ettől meg nagyon megfájdul a fejem,de még is csinálták.Aztán elkezdtek velem veszekedni,hogy semmire nem vagyok jó (rendrakásra értve).A vicc a dologban az,hogy kint a kertben mindig segítek egész nap és ott mindig azt mondják,hogy a testvérem semmihez sem jó és sose segít.Utánna apámnak mondtam egy csúnyát amit mindig mond rám,és erre megszabta azt, hogy vegyek egy autót (saját pénzemen) és azt mondták egy féreg vagyok.Ha nem értetek valamit benne,akkor szóljatok és jobban megfogalmazom.De ilyenkor mégis ki a hibás,én vagy ők?
2022. jún. 24. 13:47
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
83%
De mi? Hogy olyan hangot ad ki a tesód, amitől te meg elborulsz, mint valami dedós? Öcsém, az csak még gázabbá teszi a viselkedésedet, hogy te 17 éves vagy. Ez már egy 13 évestől sem elfogadható.
2022. jún. 24. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 A kérdező kommentje:

#11


Borzalmas módon megfájdul tőle a fejem,és szépen megkértem fejezzék be de rá sem bagóztak.Ez nem hiszti,hanem csak szimplán nyugalmat szerettem volna.

2022. jún. 24. 14:21
 13/21 anonim ***** válasza:
88%

" replika régi fegyvert ,aminek a csövének dugja az ujját,és mikor kihúzza belőle hangot ad ki,mivel kicsi a csöve.Ettől meg nagyon megfájdul a fejem"



WTF....????


Egy cuppanós hangtól fejfájás...???

Nincs neked valami pszichés alapbetegséged?

2022. jún. 24. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 A kérdező kommentje:

#13

Nem tudom mitől de ténylegesen megfájdul tőle a fejem.

2022. jún. 24. 14:35
 15/21 Drakula ***** válasza:
100%
8-as meg aztán a saját fiadat se kéne FÉREGNEK nevezni.
2022. jún. 24. 14:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
84%
Egyrészt nem kell rögtön hisztizned, ha nem beszélsz normálisan ők sem fognak, az más kérdés, hogy nem kéne külön piszkálniuk. Azt, hogy nem kell bent rendet rakni nem tudom elhinni, ha mondtak ilyet max gúnyosan mondhatták. Amúgy nem tudom, hogy mibe telt volna, hogy segítesz egy kicsit a takarításban
2022. jún. 24. 14:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:

#16

Mindig mindenbe segítek.Ez egy kivételes alkalom volt,mivel programoztam sos-ben.Ők provokáltak és nem annyira csúnyát mondtam, hogy ennyire idegesek legyenek,mert csúnyábban beszélnek velem mindig.

2022. jún. 24. 14:43
 18/21 anonim ***** válasza:
100%
Lehet haragszanak a szóközök hiánya miatt...
2022. jún. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
100%
#18-nak igaza van
2022. jún. 24. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
100%

"Minden álmom, hogy veterán autókat vegyek, ez ellen tiltottak meg"


Mivan? Eddig azt hitted, hogy majd anyádék random veterán autókat fognak venni neked??

2022. jún. 24. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!