Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kellenek vkinek...

Szerintetek kellenek vkinek egy pici egy ev koruli gyerekkel?

Figyelt kérdés
Sajnos egyedul maradtam. Ferjemmel mindennaposak voltak a vitain, mindenbe belekotott, mindenben kerdore vont, mindenert en voltam a hibas, mikozben otthon semmit sem segitett. Nem birtam tovabb es kulon utra mentunk.
2010. szept. 20. 02:51
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
100%

Én 8 éves fiammal találtam meg életem párját..

Nem szabad leírni magad,hiszen jönni majd egy jobb társ is...

2010. szept. 20. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
Persze:)) Nekem is 1éves volt alányom mikor párt találtam és semmi baj nem volt.Szerették egymást,ő tanította meg menni stb.........sajnos már nem vagyunk együtt de kellemes élmény maradt:) Szóval fel a fejjel.))
2010. szept. 20. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
Persze! Biztos, hogy fogsz találni valakit, aki elfogad téged, és a babádat! (ismerőseim, és saját tapasztalat alapján:))
2010. szept. 20. 10:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Természetesen találhatsz!

Viszont így szelektálhatsz is!Amelyik férfinek netán gondot jelent a gyermeked,azzal szóba se állj!:)

2010. szept. 20. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
100%
Miért ne, ha a pasi is egyedülálló szülő.
2010. szept. 20. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:

Anyukámért 3 kis gyerekkel vetekedtek a pasik.

Szóval biztos hogy kellesz, csak most érzed magad így.

Fel a fejjel.

2010. szept. 20. 16:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!