Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek kellenek vkinek...

Szerintetek kellenek vkinek egy pici egy ev koruli gyerekkel?

Figyelt kérdés
Sajnos egyedul maradtam. Ferjemmel mindennaposak voltak a vitain, mindenbe belekotott, mindenben kerdore vont, mindenert en voltam a hibas, mikozben otthon semmit sem segitett. Nem birtam tovabb es kulon utra mentunk.
2010. szept. 20. 02:51
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
91%
Sajnalom, hogy igy vegzodott a hazassagod! Ha valaki szeret, ez nem lesz akadaly, de biztos, hogy idobe fog telni, hogy ujra komoly tarsat talalj. Legy ovatos es olyanba ne menj bele, hogy a ferfi nem akarja a gyerekedet. Ha valamit akar toled, a gyerekkel fogadjon el es el fog, csak meg kell talalni a megfelelo szemelyt.
2010. szept. 20. 03:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
78%

Anyám 2 pici gyerekkel is talált magának kapcsolatot, bár annak is vége lett, de sok évig együtt voltak, aztán meg már nagyobbak lettünk, de most szintén évek óta van egy kapcsolata, ami még jobb mint az előző..

Tehát vannak azért olyan pasik is akiknek nem akadály a gyerek.

2010. szept. 20. 04:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
74%
ne lógasd a nózid.még válogathatsz is.
2010. szept. 20. 06:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
86%
Naná, hogy kellesz, ez nem gyerekfüggő, ha szeret valaki szeret még 5 gyerekkel is!!! De ezt már annyiszor kérdezték, és fogadom már mind elkeltek!! Hidd el, most könnyebb fiatalon egy gyerekkel társat találni, mintha végigkínlódtad volna az életed a h.lye férjeddel a gyerek miatt, és 40 felett akarnál új életet. Jól döntöttél, bár sajnálatos dolog, de ez van!!!
2010. szept. 20. 06:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
74%
Ne szomorkodj! Csak most látod ilyen szomorúnak a sorsod! Természetesen valóban vannak még őszinte pasik! Én egy 13 éves gyerekkel mentem bele a jelenlegi kapcsolatomba, 4 éve! A férjem igaz jóval fiatalabb, mint én vagyok. Most van egy 6 hónapos pici babánk és nagyon boldogok vagyunk. Ja! A sógornőm pedig 2 gyerekkel ment új kapcsolatba és ott is működik minden! Nyugi! Fel a fejjel! Nem fogsz egyedül maradni! Csak arra figyelj, hogy a pasi majd ugyan úgy ragaszkodjon a gyerekedhez is, mint hozzád! Ja! A párjainknak pedig még nem volt gyereke! Szóval: KITARTÁS! VAN MÉG REMÉNY A BOLDOGSÁGRA!
2010. szept. 20. 06:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha megismer és megszeret valaki, akkor ez nem probléma. Tapasztalatból mondom!!
2010. szept. 20. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
42%

Melőtt új kapcsdolatba kezdesz,gondold végig,hogy TE miben vagy hibás a házasságod megromlásáért,hogy a következőben ezeket a hibákat elkerüld!

Egy házasság megromlásáért mind a két fél felelős!

Ha te otthon vagy, a férjed dolgzik egész nap,akkor miben kellett volna segítenie ? A gyerek mellett a háztartást jó beosztással ellehet látni,még akkor is ha több gyerek van. Csak nem kell minden percet a gyerekre áldozni! Hagyni kell egyedül két evés között,le kell szoktatni az éjszakai evésről,akkor jut mindenre idő,és a piciből sem lesz egy örökké hisztiző,kibírhatatlan gyerek.

Ha nem tanulsz a hibáidból,akkor a következő kapcsolatod is válással végződik!

Ugyanolyan fontosak az apa igényei is,mint a gyereké ! Csak ezt ma nagyon sok anyuka elfelejti!

2010. szept. 20. 07:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
66%
sztem akkor ha nagyobb lesz a baba.a másik meg az hogy nekem is van gyerekem 8 éves,2 éves kora óta nevelem egyedül.új párkapcsolatban mindig probléma volt hogy ugye a gyerekkel többet foglalkoztam mint a párjaimmal,és ezt a szememre vetették.a maszlag dumát meg felejtsük el,hogy ha szeret akkor elfogad stb..a szerelem elmúlik és jön a rideg valóság.áltatni lehet magunkat,de attól nem leszünk előrébb.
2010. szept. 20. 08:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:

6éves múlt a fiam amikor belementem a jelenlegi kapcsolatomba.A pasi mára a férjem, a második gyerekünket várjuk, aki a napokban fog megszületni.

Elejétől elfogadta hogy van egy fiam.

Nálam annyi volt az előző házasságban a bibi,hogy én dolgoztam,túlóráztam,háztartást vezettem(ő egész nap csavargott) tervben volt a baba,és amikor kiderült hogy terhes vagyok csak egy "inkább nem kell,nem vetetnéd el"-t kaptam,amikor rávágtam,hogy nem elkezdett csomagolni és lelépett.

2010. szept. 20. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:

Van egy újságíró ismerősöm, jól keres, és egy bolti eladót vett el feleségül, akinek már volt egy gyereke.

Nem tudom, hogy mi a foglalkozásod, mekkora a gyerek, de ha fiatal vagy, akkor még akadhat társ.

Csak másodszorra ügyesebben kellene választanod.

2010. szept. 20. 09:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!