Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most akkor ki nem reális?

Most akkor ki nem reális?

Figyelt kérdés

A szüleim mindig azt verik a fejemhez, hogy ők milyen jó szülők, mert hogy mindent megadnak nekem, velem pedig elégedetlenek kb minden téren, próbálkozhatok akárhogy.


Mindig jól tanultam, végül egyetmválasztásnál is azt néztem, hogy minél olcsóbb legyen, a szüleim miatt. Szórakozásra soha sem költöttem havi 1000 forintnál többet, de a legtöbbször még ennyit sem. Van hogy hónapokig nem megyek sehova sem bulizni. Ruhára évente egyszer-kétszer kapok pénzt, azt is kérnem kell (2* 7000 ft kb). Amire szükségem van, azt uzsonnapénzből, nagyitól kapott pénzből, nyári munkából stb veszem meg. Saját szobám nincs, és testvérem sincs. A kocsit nem hajthatom. A szüleim anyagi helyzete az átlagosnál kicsivel jobb, annyi biztos, hogy nem nélkülöznek. És még annyit, hogy rengeteget segítek otthon, napi 5 órát minimum, de sokszor egész nap.


Szerintetek ezért extra hálával kellene tartoznom a szüleimnek?


2010. szept. 20. 00:12
1 2 3
 21/21 anonim ***** válasza:

Ez? Mi az hogy véletlenül hoztak össze? És ezt még el is mondják?

Szeretet is JÁR neked. nem kell kiérdemelned, pusztán azért, mert élsz. Nehoyg már rád fogják, ha rossz a kapcsolatuk! Én nem járnék haza, csak a pénzt venném fel. Meglátjuk, meddig bírják nélküled!

Te vagy az ajándék az életükben, a fénysugár. Nehogy már nehezteljenek egy életen át!

Vágd a fejükhöz. És mondd meg, hogy több szeretetet kívánsz!

2010. szept. 20. 14:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!