Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mennyire fognak megváltozni,...

Mennyire fognak megváltozni, ha 18 leszek?

Figyelt kérdés

Azt szeretném megtudni,hogy mennyire lesznek engedékenyebbek,ha 18 éves leszek. A lényeg az,hogy most 17éves vagyok és hamarosan 18. Még nem engednek el éjszakára sehová. a legjobb barátom aki már nem a környékünkön lakik hanem tőlünk 200Km-re, ő meghívott magához 1-2 napra,de oda sem engednek,mert nem szeretnék ha nem otthon aludnék. Nagyon rossz ez így!! Szerintetek engedékenyebbek lesznek,ha betöltöm a 18-at?

Köszönöm előre is a válaszokat!


2010. szept. 19. 18:15
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:

Még nem vagyok 18, de anyám közölte velem, hogy 28 éves koromig maradhatok otthon. Azt mondta, előbb is elköltözhetek, de 28 éves koromtól már csak látogatni mehetek haza. Vagy ha éppen építkezek és nincs hol aludni stb.

De vettek nekem egy házat, vagyis van 10 házunk,abból egyet választhattam és ott tarthatom a bulikat stb. őket nem nagyon érdekli.

énis úgy voltam, hogy 10 éves koromtól bárhol ott aludhatok.... nem csinálnak nagy problémát belőle.

csak bejelentem, hogy muter én ma X nél alszok azt ennyi :))

Anyám nagyon "tudatosan" nevel, mikor megjjött adott egy csomag kotont xD. Kaptam egy laptopot, mert nem akarta, hogy az ő gépén lógjak... Kaptam egy kutyát, hogy ne mindig gépezzek. Kaptam egy macskát, hogy ne szaladgáljak ki éjszaka ... Kaptam egy motort, mert elegük volt, hogy olajos a nadrágom a biciklitől...

Érdekes nevelés... xD

De nekem tetszik , mert mindent megbeszélhetek anyámmal.

15/L

2010. szept. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
22:17 remélem kamu.
2010. szept. 26. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!